Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Реналган таблетки №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000377Код реєстрації UA/1530/01/01
Категорія: Спазмолітики
Торгова назва: Реналган
Діюча речовина: Pitofenone and analgesics
40.89 - 68.76 грн

40.89 - 68.76 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

75.22 - 118.7 грн
Реналган розчин для ін'єкцій 2мл №10
Реналган розчин для ін'єкцій 2мл №10
164.46 - 185.7 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Після

Інструкція - Реналган таблетки №10 Завантажити інструкцію

Склад

діючі речовини: метамізол натрію, фенпіверинію бромід, пітофенону гідрохлорид;

1 таблетка містить метамізолу натрію 0,5 г (500 мг), пітофенону гідрохлориду 0,005 г (5 мг), фенпіверинію броміду 0,0001 г (0,1 мг);

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат.

Показання

Симптоматичне лікування слабко та помірно вираженого больового синдрому при спазмах гладеньких м’язів внутрішніх органів:

– ниркова коліка та запальні захворювання сечовивідних шляхів, які перебігають з болем та дизуричними розладами;

– спазми шлунка та кишечнику, печінкова коліка, дискінезії жовчовивідних шляхів;

– спастична дисменорея.

Протипоказання

Підвищена чутливість до метамізолу, до похідних піразолону, до інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ), та/або до будь-якого компонента лікарського засобу. Шлунково-кишкова непрохідність та мегаколон; атонія жовчного або сечового міхура; тяжкі порушення функції нирок та печінки; зміна складу периферичної крові (агранулоцитоз, лейкопенія); захворювання крові (анемія будь-якої етіології, цитостатична або інфекційна нейтропенія); дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; порфірія печінки; закритокутова глаукома; підозра на гостру хірургічну патологію; бронхіальна астма; колаптоїдні стани; тахіаритмія; гіпертрофія передміхурової залози з тенденцією до затримки сечі.

Спосіб застосування та дози

Таблетки Реналгану® застосовувати внутрішньо після їди, запиваючи водою.

Рекомендовані добові дози для дорослих і дітей віком від 15&n

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,45а/2
41.3 грн
Аптека Копійкавул. І. Миколайчука, 13а
42.76 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
42.83 грн
АНЦвул. Огієнка Івана, 15-А
42.85 грн
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
42.85 грн
Аптека Копійкавул. Княжий Затон, 9
42.86 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
42.92 грн
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Реналган таблетки №10?

Придбати Реналган таблетки №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Реналган таблетки №10 серед різних аптек міста становить 53.01 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Реналган таблетки №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Реналган таблетки №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Реналган таблетки №10?” перед замовленням препарату.