Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ранітидин-Здоров'я форте таблетки 300 мг №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000139Код реєстрації UA/10560/01/01
44.60 - 51.50 грн

44.60 - 51.50 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Ранітидин-Здоров'я форте таблетки 300 мг №20

Склад

діюча речовина: ranitidine;

1 таблетка містить ранітидину 300 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; гіпромелоза; натрію кроскармелоза; целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний; титану діоксид (Е 171); тропеолін 0.

Показання

− Пептична виразкаи шлунка і дванадцятипалої кишки, не асоційована з|із| Helicobacter| pylori (у фазі загострення), включаючи виразку, асоційовану з прийомом нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ);

− функціональна диспепсія;

− хронічний гастрит з підвищеною кислотоутворювальною функцією шлунка у стадії загострення;

− гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (для полегшення симптомів) або рефлюкс-езофагіт.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до ранітидину та до інших компонентів лікарського засобу; наявність злоякісних захворювань шлунка, цироз печінки з портосистемною енцефалопатією в анамнезі, печінкова недостатність, виражена ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 50 мл/хв).

Спосіб застосування та дози

Призначати дорослим та дітям віком від 12 років, застосовувати   всередину, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води, незалежно від прийому їжі.

Пептична виразка|язва| шлунка і дванадцятипалої кишки, не асоційована з|із| Helicobacter| pylori (у фазі загострення). Призначати по 1 таблетці (300 мг) 1 раз на добу на ніч протягом 4 тижнів. При виразках, що не зарубцювалися, продовжити лікування протягом наступних 4 тижнів.

Пептична виразка|язва| шлунка і дванадцятипалої кишки, асоційована з НПЗЗ. У фазі загостре

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Подорожникм.Київ, вул.Вишгородська,44
Подорожникм.Київ, вул.Дорогожицька,17
Подорожникм.Київ, вул.Хрещатик,21 прим. 119/123
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ранітидин-Здоров'я форте таблетки 300 мг №20?

Придбати Ранітидин-Здоров'я форте таблетки 300 мг №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ранітидин-Здоров'я форте таблетки 300 мг №20 серед різних аптек міста становить 46.48 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ранітидин-Здоров'я форте таблетки 300 мг №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ранітидин-Здоров'я форте таблетки 300 мг №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ранітидин-Здоров'я форте таблетки 300 мг №20?” перед замовленням препарату.