Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Простамед таблетки №120
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012921Код реєстрації UA/6931/01/01
558.01 - 697.82 грн

558.01 - 697.82 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

851.75 - 1027.03 грн
Простамед таблетки №60
Простамед таблетки №60
293.03 - 393.35 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Простамед таблетки №120

Склад:

діючі речовини: борошно насіння гарбуза (Cucurbitae semen), гарбузовий глобулін (cucurbitae globulin), екстракт золотушника (Solidago extractum) сухий, екстракт листя осики (Populus tremula folia extractum) сухий.

1 таблетка містить борошна насіння гарбуза (Cucurbitae semen) 200 мг, гарбузового глобуліну (cucurbitae globulin) 100 мг, екстракту золотушника (Solidago extractum) (5-8:1) сухого, екстрагент: етанол 60 об. % 2,6 мг, екстракту листя осики (Populus tremula folia extractum) (5-8:1) сухого, екстрагент: етанол 60 об.% 6,3 мг;
допоміжні речовини: какао порошок, лактози моногідрат, сахароза, кальцію гідрофосфат, кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, желатин, гліцерин, натрію хлорид, повідон.

Показання.

Розлади сечовиділення при доброякісній гіперплазії (аденомі) передміхурової залози I-II стадій: утруднене сечовипускання, часте сечовипускання, у тому числі у нічний час, відчуття неповного випорожнення сечового міхура (наявність залишкової сечі), непереборні позиви до сечовипускання.

Гострий та хронічний простатит (у складі комплексної терапії).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, саліцилатів, рослин родини складноцвітних.

Захворювання, при яких необхідно обмежити споживання рідини, наприклад тяжкі захворювання серця, тяжкі захворювання нирок.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим застосовувати по 2-4 таблетки 3 рази на день. Таблетки слід подрібнити і проковтнути, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Тривалість застосування визначає лікар залежно від характеру та перебігу захворювання.

Діти.

Препарат не призначений для лікування дітей.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Кам'янська,120
540.45 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Братства тарасівців(Декабристів),6, прим.202
544.13 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
546.51 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе, 160
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,56/2
Бажаємо здоров'я02130, м.Київ, пр-т Воскресенський(б-р Перова),14
591.89 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Простамед таблетки №120?

Придбати Простамед таблетки №120 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Простамед таблетки №120 серед різних аптек міста становить 627.36 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Простамед таблетки №120, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Простамед таблетки №120?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Простамед таблетки №120?” перед замовленням препарату.