Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Продексін супоз. ваг. №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 015023Код реєстрації
300.96 - 376.00 грн

300.96 - 376.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Супозиторії
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Вагінально, Ректально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

1 вагінальний супозиторій містить: активні компоненти: октенідину дигідрохлорид - 2 mg (мг),  декспантенол - 100 mg (мг); допоміжні речовини: макрогол 4000, макрогол 400.

Властивості

Продексин - є комбінацією компонентів з вираженою антисептичною, регенеруючою та метаболічною дією, яка підтримує природні захисні механізми піхви від генітальних інфекцій, що запобігає росту та розмноженню патогенної та умовно-патогенної флори.

Октенідину дигідрохлорид має широкий спектр антимікробної, протигрибкової та противірусної дії за рахунок взаємодії з ліпопротеїдними структурами оболонок та клітинних мембран патогенних мікроорганізмів, що призводить до їх руйнування та загибелі. Спектр активності охоплює грампозитивні та грамнегативні бактерії (аеробні та анаеробні), грибки роду дерматофітів і кандіда, ліпофільні віруси та найпростіші, а також  Trichomonas vaginalis, Chlamidia spp., Ureaplasma spp., Mycoplasma spp., Gardnerella vaginalis. Резистентність при короткочасному або тривалому застосуванні октенідину дигідрохлориду не розвивається. При інтравагінальному застосуванні не всмоктується, та не чинить системної дії.  Не порушує функціональну активність лактобацил. Зберігає активність у присутності крові, гною (не втрачає активності в присутності вагінальних виділень).

Декспантенол - похідне пантотенової кислоти  і має таку ж саму біологічну дію, але краще абсорбується при місцевому застосуванні. Пантотенова кислота є компонентом есенціального коензиму А (CoA), який відіграє важливу роль у метаболізмі кожної клітини. При зовнішньому застосуванні декспантенол прискорює процеси епітелізації пошкоджених слизових оболонок, збільшує

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
300.96 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
352.79 грн
АНЦвул. Сосюри Володимира, 3
312.83 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
312.85 грн
АНЦвул. Верхній Вал, 28/30
325.18 грн
АНЦвул. Градинська, 1
325.78 грн
АНЦбул. І. Шамо, 2/7 (Давидова)
326.01 грн
Аптека Копійкапр. В. Маяковського, 68А
АНЦвул. Драгоманова, 9-Ж
АНЦвул. Декабристів, 2А
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Продексін супоз. ваг. №10?

Придбати Продексін супоз. ваг. №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Продексін супоз. ваг. №10 серед різних аптек міста становить 337.93 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Продексін супоз. ваг. №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Продексін супоз. ваг. №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Продексін супоз. ваг. №10?” перед замовленням препарату.