Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Периндопрес таблетки 8 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 003184Код реєстрації UA/16982/01/01
94.45 - 251.40 грн

94.45 - 251.40 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Взаємодія з їжею: До

Інструкція - Периндопрес таблетки 8 мг №30

Склад:

діюча речовина: периндоприл;

1 таблетка містить 4 мг або 8 мг периндоприлу трет-бутиламіну, що відповідає 3,338 мг або 6,676 мг периндоприлу;

допомiжнi речовини: лактоза моногідрат; целюлоза мікрокристалічна; кремнію діоксид колоїдний гідрофобний; магнію стеарат.

Показання.

• Артеріальна гіпертензія;
  • серцева недостатність;
  • запобігання виникненню повторного інсульту у пацієнтів із цереброваскулярними захворюваннями;
  • запобігання серцево-судинним ускладненням у пацієнтів з документально підтвердженою стабільною ішемічною хворобою серця.

Довготривале лікування зменшує ризик виникнення інфаркту міокарда та серцевої недостатності (за результатами дослідження EUROPA).

Протипоказання.

–   Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин, або до будь-якого іншого інгібітору АПФ;

–   ангіоневротичний набряк в анамнезі після застосування інгібітору АПФ;

–   ідіопатичний або спадковий ангіоневротичний набряк;

–   одночасне призначення з лікарськими засобами, що містять діючу речовину аліскірен, пацієнтам, хворим на цукровий діабет або з нирковою недостатністю (швидкість клубочкової фільтрації < 60 мл/хв/1,73 м2) (див. розділи «Особливості застосування» та «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»);

–   вагітність або період планування вагітності (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

Спосіб застосування та дози.

Для перорального застосування.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська,6
128.4 грн
Бажаємо здоров'я01010, м.Київ, вул.Омеляновича-Павленка Михайла,7
133.2 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
137.3 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка,3а
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, вул.Закревського Миколи,61/2
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Периндопрес таблетки 8 мг №30?

Придбати Периндопрес таблетки 8 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Периндопрес таблетки 8 мг №30 серед різних аптек міста становить 156.92 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Периндопрес таблетки 8 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Периндопрес таблетки 8 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Периндопрес таблетки 8 мг №30?” перед замовленням препарату.