Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Пентотрен р-н для інф.0,5 мг/мл 200 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002754Код реєстрації UA/15146/01/01
ATC-Класифікатор: Пентоксифілін
Торгова назва: Пентотрен
Діюча речовина: Пентоксифілін
103.70 - 196.60 грн

103.70 - 196.60 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Розчин
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Крапельниці
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Пентотрен р-н для інф.0,5 мг/мл 200 мл

Склад:

діюча речовина: pentoxifylline;

1 мл розчину містить пентоксифіліну 0,5 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид; калію хлорид; кальцію хлорид, дигідрат; магнію хлорид, гексагідрат; натрію лактату розчин; вода для інʼєкцій.

Показання.

Атеросклеротична енцефалопатія; ішемічний церебральний інсульт; дисциркуляторна енцефалопатія; порушення периферичного кровообігу, зумовлені атеросклерозом, цукровим діабетом (включно з діабетичною ангіопатією), запаленням; трофічні розлади у тканинах, які повʼязані з ураженням вен або порушенням мікроциркуляції (посттромбофлебітичний синдром, трофічні виразки, гангрена, відмороження); облітеруючий ендартеріїт; ангіонейропатія (хвороба Рейно); порушення кровообігу ока (гостра, підгостра, хронічна недостатність кровообігу у сітківці та судинній оболонці ока); порушення функції внутрішнього вуха судинного генезу, які супроводжуються зниженням слуху.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до пентоксифіліну, інших метилксантинів або до будь-якої з допоміжних речовин лікарського засобу; масивна кровотеча (ризик посилення кровотечі); обширний крововилив у сітківку ока, крововиливи у мозок (ризик посилення кровотечі); якщо під час лікування пентоксифіліном відбувається крововилив у сітківку ока, застосування лікарського засобу слід одразу припинити; гострий період інфаркту міокарда та тяжка серцева аритмія; виразка шлунка та/або кишкові виразки; геморагічний діатез; період вагітності або годування груддю.

Спосіб застосування та дози.

Внутрішньовенні інфузії є найефективнішими формами парентерального введення лікарського засобу, які краще переносяться. Режим дозування визначається лікарем і залежить від ступеня тяжкості циркуляторних порушень, ма

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека Копійкавул. Софії Русової, 3
106.81 грн
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Литовський( Мінський),4
108.5 грн
Аптека оптових цін (Київська 105)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Русової Софії, буд. 3, прим. 204
111.58 грн
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Рокоссовського Маршала, 3
Бажаємо здоров'я02132, м.Київ, вул.Зарічна,44
121.9 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
121.9 грн
Аптека оптових цін (Київська 109)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Центральна, буд. 21-Б, прим. 76
124.24 грн
Аптека оптових цін (Київська 157)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Гайдай Зої, буд. 4
124.27 грн
АНЦвул. Малиновського Маршала, 5
125.12 грн
АНЦвул. Вишгородська, 56/2
126.13 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
126.3 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Пентотрен р-н для інф.0,5 мг/мл 200 мл?

Придбати Пентотрен р-н для інф.0,5 мг/мл 200 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Пентотрен р-н для інф.0,5 мг/мл 200 мл серед різних аптек міста становить 153.59 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Пентотрен р-н для інф.0,5 мг/мл 200 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Пентотрен р-н для інф.0,5 мг/мл 200 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Пентотрен р-н для інф.0,5 мг/мл 200 мл?” перед замовленням препарату.