Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Пектолван Ц сироп 100 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 011240Код реєстрації UA/10675/01/01
149.44 - 215.59 грн

149.44 - 215.59 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Після

Інструкція - Пектолван Ц сироп 100 мл

Склад

діючі речовини: амброксолу гідрохлорид, карбоцистеїн;

5 мл препарату містить амброксолу гідрохлориду у перерахуванні на 100 % речовину – 15 мг, карбоцистеїну у перерахуванні на 100 % речовину – 100 мг;

допоміжні речовини: глюкози моногідрат; сорбіт (Е 420); пропіленгліколь; гліцерин; меглюмін; динатрію едетат; кислота лимонна, моногідрат; натрію бензоат (Е 211); аспартам (Е 951); ароматизатор харчовий «Полуниця 653 (665)»; вода очищена.

Показання

Гострі та хронічні захворювання дихальних шляхів, які супроводжуються утворенням секрету, що важко відділяється:

• хронічне обструктивне захворювання легень;
  • пневмонія;
  • бронхіальна астма з тяжким відходженням мокротиння;
  • бронхоектатична хвороба;
  • респіраторний дистрес-синдром;
  • лікування ускладнень після оперативних втручань на легенях;
  • при догляді за трахеостомою до і після бронхоскопії.

Запальні захворювання середнього вуха та придаткових пазух носа.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату. У випадку рідкісних спадкових станів, через які можлива несумісність із допоміжними речовинами препарату (див. розділ «Особливості застосування»), застосування препарату протипоказане.

Пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення. І триместр вагітності у зв’язку з недостатньою кількістю даних щодо тератогенної та ембріотоксичної дії

Спосіб застосування та дози

Застосовувати внутрішньо.

Дітям віком від 6 до 12 років – по 5 мл (1 дозувальна ложка

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Маршала Тимошенка, 29
155.6 грн
АНЦвул. Нижній Вал, 23
155.67 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
155.73 грн
АНЦвул. Дмитрієвська, 58а
157.37 грн
АНЦвул. Закревського Миколи, 59/1
157.43 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
157.6 грн
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька),22
157.6 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Пектолван Ц сироп 100 мл?

Придбати Пектолван Ц сироп 100 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Пектолван Ц сироп 100 мл серед різних аптек міста становить 181.64 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Пектолван Ц сироп 100 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Пектолван Ц сироп 100 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Пектолван Ц сироп 100 мл?” перед замовленням препарату.