Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Папаверин-здоров'я таблетки 10 мг №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000294Код реєстрації UA/4675/02/01
23.06 - 37.31 грн

23.06 - 37.31 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: від 8° С до 25 °С
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Папаверин-здоров'я таблетки 10 мг №10

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить папаверину гідрохлориду 10 мг;

допоміжні речовини: цукор-рафінад, крохмаль картопляний, кислота стеаринова, тальк.

Показання. Спазм гладких м’язів органів черевної порожнини (холецистит, пілороспазм, спастичний коліт, ниркова коліка), периферичних судин (ендартериїт) та судин головного мозку.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату; порушення атріовентрикулярної провідності (атріовентрикулярна блокада), глаукома, печінкова недостатність, пригнічення дихання, бронхообструктивний синдром, артеріальна гіпотензія, коматозний стан, одночасний прийом інгібіторів МАО.

Спосіб застосування та дози. Призначати дітям внутрішньо 3-4 рази на добу.

Дози залежать від віку дитини:

– від 6 місяців до 1 року – по 2,5-5 мг (1/4-1/2 таблетки) на прийом. Максимальна добова доза – 10 мг (1 таблетка);

– 1-2 роки – по 2,5-5 мг (1/4-1/2 таблетки) на прийом. Максимальна добова доза – 20 мг                            (2 таблетки);

– 3-4 роки – по 5-10 мг (1/2-1 таблетка) на прийом. Максимальна добова доза – 30 мг (3 таблетки);

– 5-6 років – по 10 мг (1 таблетка) на прийом. Максимальна добова доза – 40 мг (4 таблетки);

– 7-9 років – по 15 мг (11/2 таблетки) на прийо

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04078, м.Київ, вул.Данченка С.,14, прим.46
23.06 грн
31.87 грн
АНЦвул. Мейтуса Композитора, 4
27.07 грн
Аптека Копійкапров. Попова, 2в
27.28 грн
АНЦвул. Кирилівська, 125 (Фрунзе)
28.02 грн
Подорожникм.Київ, Табірна,46/48-В
БАМм.Київ, проспект Мінський,4
Подорожникм.Київ, бульв. Кольцова,14 прим. 101
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Папаверин-здоров'я таблетки 10 мг №10?

Придбати Папаверин-здоров'я таблетки 10 мг №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Папаверин-здоров'я таблетки 10 мг №10 серед різних аптек міста становить 29.72 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Папаверин-здоров'я таблетки 10 мг №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Папаверин-здоров'я таблетки 10 мг №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Папаверин-здоров'я таблетки 10 мг №10?” перед замовленням препарату.