Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Новорапід ФлексПен р-н д / ін. 100 од/мл картр. 3 мл в шприц-ручки. №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Діюча речовина: Інсуліну аспартат
Виробник: Ново Нордіск
929.72 - 1,241.80 грн

929.72 - 1,241.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Рідина
Кому можна: Дорослим, Дітям, Годуючим груддю, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Уколи
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

діюча речовина: інсулін аспарт;

1 мл розчину містить 100 ОД (100 ОД відповідає 600 нмоль) інсуліну аспарт (рДНК), що еквівалентно 3,5 мг;

допоміжні речовини: гліцерин, фенол, метакрезол, цинку хлорид, натрію хлорид, натрію гідрофосфат дигідрат, натрію гідроксид, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Показання

Лікування цукрового діабету у дорослих, підлітків та дітей віком від 1 рокy.

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної речовини або до допоміжних речовин.

Спосіб застосування та дози

Дози. Дозування лікарського засобу НовоРапід® ФлексПен® індивідуальне і визначається лікарем відповідно до потреб хворого. НовоРапід® ФлексПен® зазвичай використовують у комбінації з препаратами інсуліну середньої тривалості дії або тривалої дії, які вводять як мінімум 1 раз на добу. Для досягнення оптимального контролю глікемії рекомендується моніторинг глюкози крові та корекція дози інсуліну.

Індивідуальна потреба в інсуліні у дорослих та дітей звичайно становить від 0,5 до
1,0 ОД/кг/добу. При базально-болюсному режимі лікування 50-70 % потреби в інсуліні задовольняється препаратом НовоРапід® ФлексПен®, а решта – інсулінами середньої тривалості дії чи тривалої дії. Корекція дози може бути необхідна у пацієнтів при підвищеному фізичному навантаженні, зміні дієти або протягом супутніх захворювань.

Через швидкий початок дії НовоРапід® ФлексПен® слід вводити безпосередньо перед прийомом їжі або одразу після прийому їжі при необхідності. У зв’язку з коротшою тривалістю дії застосування препарату НовоРапід

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Братства тарасівців(Декабристів),6, прим.202
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
1074.3 грн
Бажаємо здоров'я02138, м.Київ, вул.Олександри Екстер(Цвєтаєвої М.),18/78/вул.Бальзака Оноре де,18/78
1082.95 грн
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,56/2
Бажаємо здоров'я02218, м.Київ, пр-т Романа Шухевича,10
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Новорапід ФлексПен р-н д / ін. 100 од/мл картр. 3 мл в шприц-ручки. №5?

Придбати Новорапід ФлексПен р-н д / ін. 100 од/мл картр. 3 мл в шприц-ручки. №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Новорапід ФлексПен р-н д / ін. 100 од/мл картр. 3 мл в шприц-ручки. №5 серед різних аптек міста становить 1,151.39 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Новорапід ФлексПен р-н д / ін. 100 од/мл картр. 3 мл в шприц-ручки. №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Новорапід ФлексПен р-н д / ін. 100 од/мл картр. 3 мл в шприц-ручки. №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Новорапід ФлексПен р-н д / ін. 100 од/мл картр. 3 мл в шприц-ручки. №5?” перед замовленням препарату.