Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Новаксон р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 008905Код реєстрації UA/14098/01/02
ATC-Класифікатор: Цитіколін
Торгова назва: Новаксон
Діюча речовина: Citicoline
464.43 - 911.95 грн

464.43 - 911.95 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Рідина Ампули
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Новаксон р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №5

Склад:

діюча речовина: цитиколін натрію;

1 флакон (4 мл) містить цитиколіну натрію, що відповідає цитиколіну  500 мг або 1000 мг;

допоміжні речовини: кислота хлористоводнева концентрована або натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Показання.

- Інсульт, гостра фаза порушень мозкового кровообігу та лікування ускладнень і наслідків порушень мозкового кровообігу.

- Черепно-мозкова травма та її неврологічні наслідки.

- Когнітивні  порушення  та  порушення  поведінки  внаслідок  хронічних  судинних  і дегенеративних церебральних розладів.

Протипоказання.

- Підвищена чутливість до цитиколіну або до інших компонентів лікарського засобу.

- Підвищений тонус парасимпатичної нервової системи.

Спосіб застосування та дози.

Рекомендована доза для дорослих становить від 500 мг до 2000 мг на добу залежно від тяжкості симптомів.

Лікарський засіб призначати для внутрішньом’язового або внутрішньовенного застосування. Внутрішньовенно лікарський засіб може бути введений повільно ін’єкційно (протягом 3-5 хвилин залежно від дози, що вводиться) або краплинно (швидкість: 40-60 крапель на хвилину).

Максимальна добова доза – 2000 мг.

Термін лікування  залежить від перебігу хвороби та визначається лікарем.

Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози.

Розчин для ін’єкцій призначений тільки для одноразового застосування. Лікарський засіб застосовувати одразу після відкриття флакона. Залишок лікарського засобу необхідно знищити. Лікарський засіб можна змішувати з усіма ізотонічними розчинами для внутрішньовенного введення, а також із гіпе

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦпр-т. Шухевича Романа, 10
490.36 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Новаксон р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №5?

Придбати Новаксон р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Новаксон р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №5 серед різних аптек міста становить 790.79 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Новаксон р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Новаксон р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Новаксон р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №5?” перед замовленням препарату.