Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Носолін плюс спрей назальний 30 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 009341Код реєстрації UA/8171/01/01
ATC-Класифікатор: Оксиметазолін
Торгова назва: Носолін
Виробник: Стома
98.27 - 182.70 грн

98.27 - 182.70 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Спрей
Кому можна: Дорослим, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: для носа
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Носолін плюс спрей назальний 30 г Завантажити інструкцію

Склад

діючі речовини: оксиметазоліну гідрохлорид; камфора рацемічна; левоментол; цинеол (евкаліптол);

1 г препарату містить: оксиметазоліну гідрохлориду (у перерахунку на 100 % речовину) 0,5 мг; камфори рацемічної 1,7 мг; левоментолу 1,7 мг; цинеолу (евкаліптолу) 1,7 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, динатрію едетат, пропіленгліколь, полісорбат 20, полоксамер 407, калію дигідрофосфат, динатрію фосфат додекагідрат, вода очищена.

Показання

Симптоматичне лікування застудних захворювань, грипу та гострих респіраторно-вірусних інфекцій, що супроводжуються гострим ринітом, гайморитом, іншими синуситами (фронтит, етмоїдит).

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до оксиметазоліну, інших адреноміметиків або будь-яких компонентів препарату, тяжкі форми серцево-судинних захворювань (наприклад, ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія), виражений атеросклероз, гострі серцево-судинні захворювання або серцева астма, тахісистолічні порушення серцевого ритму, стенокардія, ниркова недостатність, виражена гіпертрофія простати, феохромоцитома, метаболічні порушення (гіпертиреоз, цукровий діабет, порфірія), атрофічний риніт, підвищений внутрішньоочний тиск, особливо при закритокутовій глаукомі, після транссфеноїдальної гіпофізектомії або іншого хірургічного втручання з відкриванням твердої мозкової оболонки, запалення або пошкодження шкіри навколо носових ходів або слизової оболонки носа, застосування препаратів, які сприяють підвищенню артеріального тиску; одночасне застосування з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та застосування протягом 2 тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО. Схильність до бронхоспазму або судом.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Полярна,8А
99.15 грн
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
100.6 грн
Аптека оптових цін (Київська 79)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Дорогожицька, буд. 13, прим. 61
101.43 грн
Аптека оптових цін (Київська 78)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Володимира Івасюка, буд. 34
102.32 грн
Бажаємо здоров'я02226, м.Київ, вул.Бальзака Оноре де,12
102.33 грн
Аптека оптових цін (Киевская 34)м. Київ, Подільський р-н, вул. Спаська, буд. 5, прим. 44
102.52 грн
Бажаємо здоров'я02132, м.Київ, вул.Зарічна,44
104.9 грн
АНЦвул. Борщагівська/Гарматна, 195/43
105.3 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
105.5 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
105.62 грн
Бажаємо здоров'я01042, м.Київ, вул.Іоанна Павла ІІ,22/21
105.62 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
105.86 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Носолін плюс спрей назальний 30 г?

Придбати Носолін плюс спрей назальний 30 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Носолін плюс спрей назальний 30 г серед різних аптек міста становить 113.26 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Носолін плюс спрей назальний 30 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Носолін плюс спрей назальний 30 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Носолін плюс спрей назальний 30 г?” перед замовленням препарату.