Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Протефлазид краплі оральні 50 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 018898Код реєстрації UA/4220/01/01
802.65 - 936.40 грн

802.65 - 936.40 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

453.04 - 568.84 грн
Протефлазід краплі, 30 мл
Протефлазід краплі, 30 мл
521.22 - 653.02 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Краплі
Кому можна: Дорослим, Дітям, Годуючим груддю, Водіям, Для вагітних
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: До

Інструкція - Протефлазид краплі оральні 50 мл

Состав

1 мл капель содержит 1 мл жидкого экстракта Протефлазид (содержание флавоноидов не менее 0,32 мг/мл в пересчете на рутин, содержание карбоновых кислот не менее 0,30 мг/мл в пересчете на яблочную кислоту) из травы Щучки дернистый (Herba Deschampsia caespitosa L.) и травы вейником наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.) (1: 1).
Растворитель экстракции: этанол 96%.

Показания

Лечение заболеваний и профилактика рецидивов, вызванных:

• вирусами простого герпеса (Herpes simplex) 1-го и 2-го типов;
  • вирусами опоясывающего герпеса и ветряной оспы (Herpes Zoster, 3-й тип);
  • вирусами герпеса 4-го типа (вирус Эпштейна-Барр), острой и хронической активной форм;
  • вирусами герпеса 5-го типа (цитомегаловирус).

Лечение и профилактика гриппа и других ОРВИ, в том числе пандемических штаммов гриппа.

В составе комплексного лечения:

• гепатитов В и С;
  • вирусных, бактериальных, грибковых инфекций, их ассоциаций (хламидии, микоплазмы, уреаплазмы и т.д.);
  • ВИЧ-инфекции и СПИДа.

Этиотропная терапия легких и средних форм дисплазии шейки матки (CIN1 и CIN2), вызванной папилломавирусной инфекцией, в том числе онкогенными штаммами.
В составе комплексной терапии других форм заболеваний, вызванных папилломавирусной инфекцией, в том числе онкогенными штаммами.

Способ применения и дозы

Препара

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 110)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Бальзака Оноре де, буд. 6
802.65 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
859.82 грн
Аптека оптових цін (Київська 40)м. Київ, Дніпровський р-н, просп. Леоніда Каденюка, буд. 3-Е
802.81 грн
АНЦвул. Святошинська, 1
805.25 грн
Аптека оптових цін (Київська 82)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Оболонський, буд. 7, прим. 5
805.3 грн
Аптека оптових цін (Київська 164)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Сержа Лифаря, буд. 1, прим. 283
809.06 грн
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, пр-т Леся Курбаса, 4-В
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, вул.Закревського Миколи,61/2
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Рокоссовського Маршала, 3
809.78 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
809.78 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пров.Квітневий,9
Бажаємо здоров'я03162, м.Київ, вул.Тулузи,2/58
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
Бажаємо здоров'я04119, м.Київ, вул.Деревлянська,12/42
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Протефлазид краплі оральні 50 мл?

Придбати Протефлазид краплі оральні 50 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Протефлазид краплі оральні 50 мл серед різних аптек міста становить 844.37 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Протефлазид краплі оральні 50 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Протефлазид краплі оральні 50 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Протефлазид краплі оральні 50 мл?” перед замовленням препарату.