Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Норколут таблетки 5 мг, N20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 004849Код реєстрації UA/7288/01/01
ATC-Класифікатор: Норетистерон
Торгова назва: Норколут
Діюча речовина: НОРЕТИСТЕРОН
209.80 - 266.00 грн

209.80 - 266.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Норколут таблетки 5 мг, N20 Завантажити інструкцію

Склад:

діюча речовина: норетистерон; 17α-етиніл-17β-окси-4-естрен-3-он;

1 таблетка містить 5 мг норетистерону;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, желатин, тальк, крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат.

Показання.

Вторинна аменорея, ендометріоз.

Протипоказання.

Не можна застосовувати препарат Норколут® у разі наявності будь-якого із станів або захворювань, зазначених нижче.

• Вагітність або підозра на неї.
  • Годування груддю.
  • Утворення кров’яного згустку у венах (тромбоз), наприклад, у кровоносних судинах ніг (тромбоз глибоких вен) або легень (емболія легеневої артерії).
  • Високий ризик венозного або артеріального тромбозу.
  • Стани, які передують тромбозу (включаючи транзиторну ішемічну атаку, стенокардію) нині або в анамнезі.
  • Мігрень з вогнищевими неврологічними симптомами в анамнезі.
  • Захворювання, пов’язані з порушенням кровообігу в артеріях, такі як інфаркт міокарда або інсульт, у даний час або в минулому.
  • Цукровий діабет із судинними ускладненнями.
  • Тяжкі захворювання печінки в даний час або в минулому, поки показники функції печінки не повернуться до норми. Симптомами захворювань печінки можуть бути, наприклад, пожовтіння шкіри та/або свербіж усього тіла.
  • Синдром Дубіна-Джонсона, синдром Ротора, а також жовтяниця або випадки вираженого шкірного свербежу протягом попередніх вагітностей.
  • Попередні випадки пемфігоїду вагітних (герпес вагітних).
  • До
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, вул.Закревського Миколи,61/2
214.02 грн
Бажаємо здоров'я04078, м.Київ, вул.Данченка С.,14, прим.46
214.91 грн
Аптека оптових цін (Київська 164)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Сержа Лифаря, буд. 1, прим. 283
215.13 грн
Бажаємо здоров'я03162, м.Київ, вул.Тулузи,2/58
215.86 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
215.86 грн
Бажаємо здоров'я02147, м.Київ, б-р Шамо Ігоря, 19, прим.4
216.1 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Братства тарасівців(Декабристів),6, прим.202
217.33 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
217.37 грн
218.22 грн
Бажаємо здоров'я03035, м.Київ, вул.Липківського Василя Митрополита, 40
218.38 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Норколут таблетки 5 мг, N20?

Придбати Норколут таблетки 5 мг, N20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Норколут таблетки 5 мг, N20 серед різних аптек міста становить 230.46 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Норколут таблетки 5 мг, N20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Норколут таблетки 5 мг, N20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Норколут таблетки 5 мг, N20?” перед замовленням препарату.