Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Нефрокеа табл. №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014266Код реєстрації 05.03.02-03/43028
Торгова назва: Нефрокеа
Виробник: SCHONEN (VAT)
339.30 - 456.08 грн

339.30 - 456.08 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

калію цитрат 50 мг
порошок трави і листя жерухи лікарської (Nasturtium officinale) 25 мг
порошок листя петрушки (Petroselinum crispum) 25 мг
вітамін B6 5 мг
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (Е460), стеаринова кислота, стеарат магнію.

Властивості

кКмпоненти, що входять до складу Нефрокеа, забезпечують такі ефекти:

1. Антибактеріальна активність - гальмування прилипання бактерій до стінок сечовивідних шляхів. Журавлина містить проантоціанідіни, згущені таніни з журавлини і фруктозу. Ці речовини гальмують прилипання уропатогенних E. coli та інших бактерій до клітин епітелію сечовивідних шляхів.
  2. Підкислення сечі. Таблетки Нефрокеа містять вітамін C і екстракт журавлини, які підкислюють сечу, створюючи таким чином несприятливе середовище для росту і розмноження патогенних бактерій.
  3. Сечогінна активність. Листя петрушки і селери добре відомі своєю сечогінною активністю. Журавлина в складі Нефрокеа створює несприятливе середовище для мікробів, а сечогінний властивість листя петрушки і селери забезпечує негайне виведення інфекційних агентів з організму, перешкоджаючи таким чином їх подальшого хвороботворному впливу.<
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02147, м.Київ, б-р Шамо Ігоря, 19, прим.4
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пров.Квітневий,9
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Литовський( Мінський),4
339.3 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
Бажаємо здоров'я04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра,41
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Мукачівська,5А
Бажаємо здоров'я03039, м.Київ, пр-т Науки,4
339.3 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Юри Гната,7, прим.15
339.3 грн
Аптека оптових цін (Київська 41)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136Ж, прим. 2
340 грн
Аптека оптових цін (Київська 9)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Героїв Дніпра, буд. 41
340.78 грн
Аптека оптових цін (Київська 13)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Бучми, №2а (Літера А)
341.46 грн
Аптека оптових цін (Київська 17)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136
342.9 грн
Аптека оптових цін (Киевская 36)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Героїв Дніпра, буд. 29-А
343.98 грн
Аптека оптових цін (Київська 48)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Бажана Миколи, буд. 3г
345.02 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Нефрокеа табл. №20?

Придбати Нефрокеа табл. №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Нефрокеа табл. №20 серед різних аптек міста становить 365.6 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Нефрокеа табл. №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Нефрокеа табл. №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Нефрокеа табл. №20?” перед замовленням препарату.