Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Назонекс Синус 50 мкг 60 доз
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014208Код реєстрації UA/11264/01/01
256.08 - 311.22 грн

256.08 - 311.22 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Спрей
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: для носа
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Назонекс Синус 50 мкг 60 доз

Склад

діюча речовина: 1 доза спрею містить мометазону фуроату моногідрат (мікронізований) у кількості, еквівалентній 50 мкг мометазону фуроату (безводного); допоміжні речовини: целюлоза дисперсна (целюлоза мікрокристалічна та натрію карбоксиметилцелюлоза); гліцерин; кислота лимонна, моногідрат; натрію цитрат, дигідрат; полісорбат-80; бензалконію хлориду розчин; вода очищена.

Показання

• Лікування сезонного або цілорічного алергічного риніту у дорослих та дітей віком від 2 років. Профілактичне лікування алергічного риніту середнього і тяжкого перебігу рекомендується розпочати за 4 тижні до передбачуваного початку сезону пилкування.
  • Як допоміжний терапевтичний засіб при лікуванні антибіотиками гострих епізодів синуситів у дорослих (у тому числі літнього віку) і дітей віком від 12 років.
  • Лікування симптомів гострого риносинуситу без ознак тяжкої бактеріальної інфекції у дорослих і дітей віком від 12 років.
  • Лікування назальних поліпів та пов’язаних з ними симптомів, включаючи закладеність носа та втрату нюху, у пацієнтів віком від 18 років.

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого неактивного компонента препарату.

Спосіб застосування та дози

Перед кожним застосуванням слід ретельно очистити ніс від слизу.

Лікування сезонного або цілорічного алергічного риніту: дорослим (у тому числі літнього віку) і дітям віком від 12 років рекомендована профілактична і терапевтична доза препарату становить 2 впорскування (по 50 мкг кожне) у кожну ніздрю 1 раз на добу (загальна добова доза – 200 мкг). Після досягнення лікувального ефекту для підтримуючої терапії доцільне зменшен

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
Бажаємо здоров'я04071, м.Київ, вул.Верхній Вал, 22
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
260.98 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
261.22 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
261.58 грн
264.32 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
265.36 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Назонекс Синус 50 мкг 60 доз?

Придбати Назонекс Синус 50 мкг 60 доз можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Назонекс Синус 50 мкг 60 доз серед різних аптек міста становить 273.33 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Назонекс Синус 50 мкг 60 доз, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Назонекс Синус 50 мкг 60 доз?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Назонекс Синус 50 мкг 60 доз?” перед замовленням препарату.