Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Прополісу настойка 25 мл, №1
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012171Код реєстрації UA/0627/01/01
28.25 - 45.10 грн

28.25 - 45.10 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: настойка
Кому можна: Дорослим, Дітям
Спосіб введення: Зовнішнє
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Состав

действующее вещество: 1 флакон содержит прополиса настойки ( propolisi tinctura ) (1:10) (экстрагент - этанол 80%) 25 мл
вспомогательные вещества: кроме экстрагента, отсутствуют.

Показания

Микротравмы и поверхностные повреждения кожи, слизистых оболочек, отит, фарингит, тонзиллит, гайморит, пародонтит.

Противопоказания

Повышенная чувствительность к прополиса или индивидуальная непереносимость, особенно у лиц с заболеваниями печени или почек, экзема, аллергические реакции (особенно на продукты пчеловодства), кровотечения из пораженных участков кожи и слизистых оболочек.

Способ применения и дозы

Настойку прополиса применять местно взрослым и детям старше 3 лет в виде аппликаций, полосканий, промываний, а также назначать в форме ингаляций. В случае микротравм и гнойных заболеваний кожи настойку прополиса наносить тампоном на поражу-на участок 1-3 раза в сутки. Во время лечения наружного гнойного отита, после туалета слухового прохода, в ухо вводить тампон, смоченный настойкой прополиса (на 1-2 минуты 2-3 раза в сутки) или закапывать по 1-2 капли настойки прополиса 3-4 раза в сутки. В случае хронического тонзиллита и фарингита слизистую оболочку смазывать 1-2 раза в сутки 8-15 дней. Кроме того, при тонзиллите настойку прополиса применять для приготовления ингаляционного спиртово-водного раствора в соотношении 1:20.

Проводить 1-2 ингаляции в сутки, курс лечения - 7-10 дней. В случае хронического гайморита промывать гайморовы пазухи раствором, приготовленным из настойки прополиса и 0,9% рас раствора натрия хлорида (в соотношении 1:10) 2 раза в сутки в течение 2 недель. В случае паро-донтозу настойку прополиса ввести в турундах в пародонтальные карманы на 5 минут.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02147, м.Київ, б-р Шамо Ігоря, 19, прим.4
Бажаємо здоров'я02059, м.Київ, вул.Драгоманова,2, прим.872
Бажаємо здоров'я04078, м.Київ, вул.Данченка С.,14, прим.46
28.25 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Receptikaул. Закревского, 93А
29.4 грн
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Мілютенка, 12-А
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул. Щусєва, 32
30 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
30.58 грн
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
30.58 грн
Бажаємо здоров'я03058, м.Київ, вул.Миколи Голего,5
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний, 10
Бажаємо здоров'я03134, м.Київ, вул.Симиренка,1/2
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Прополісу настойка 25 мл, №1?

Придбати Прополісу настойка 25 мл, №1 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Прополісу настойка 25 мл, №1 серед різних аптек міста становить 31.88 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Прополісу настойка 25 мл, №1, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Прополісу настойка 25 мл, №1?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Прополісу настойка 25 мл, №1?” перед замовленням препарату.