Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Метопрололу тартрат таблетки 0,05 г №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002937Код реєстрації UA/6755/01/01
Торгова назва: Метопролол
Діюча речовина: Metoprolol
Виробник: Фармак
10.76 - 22.10 грн

10.76 - 22.10 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Взаємодія з їжею: Після

Інструкція - Метопрололу тартрат таблетки 0,05 г №20

Склад:

діюча речовина: metoprolol;

1 таблетка містить метопрололу тартрату 50 мг (0,05 г) або 100 мг (0,1 г) у перерахуванні на суху  100 % речовину;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактози моногідрат, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Показання.

Артеріальна гіпертензія; стенокардія (у тому числі постінфарктна); аритмії (включаючи суправентрикулярну тахікардію). Попередження серцевої смерті та повторного інфаркту після гострої фази інфаркту міокарда. У складі комплексної терапії при тиреотоксикозі. Профілактика нападів мігрені.

Протипоказання.

Кардіогенний шок. Синдром слабкості синусового вузла. Атріовентрикулярна блокада ІІ та ІІІ ступеня. Серцева недостатність у стадії декомпенсації (набряк легень, гіпоперфузія або артеріальна гіпотензія); тривала або періодична інотропна терапія, спрямована на стимулювання бета-рецепторів. Симптоматична брадикардія або артеріальна гіпотензія. Нелікована феохромоцитома.

Метаболічний ацидоз.

Підозра на гострий інфаркт міокарда при частоті серцевих скорочень < 45 уд/хв, PQ інтервалі > 0,24 c, систолічному артеріальному тиску < 100 мм рт. ст., серцевій блокаді І ступеня або/та тяжкій серцевій недостатності. У разі наявності симптомів серцевої недостатності стан пацієнтів з повторюваними показниками артеріального тиску нижче 100 мм рт. ст. у положенні лежачи перед початком лікування необхідно повторно оцінити. Серйозне захворювання периферичних судин із загрозою гангрени.

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату або до інших бета-блокаторів.

Спосіб застосування та дози.

Дозу Метопрололу тартрату встановлюють індивідуально. Максимальна добова доза становит

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 54)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 4, прим. 291
10.76 грн
Подорожникм.Київ, вул.Хрещатик,21 прим. 119/123
14.31 грн
Аптека оптових цін (Київська 163)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Гарматна, буд. 39В
10.8 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
10.9 грн
Аптека оптових цін (Київська 142)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Бажана Миколи, буд. 14
11.28 грн
Аптека оптових цін (Київська 117)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Голосіївська, буд. 13
11.36 грн
Аптека оптових цін (Київська 41)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136Ж, прим. 2
11.7 грн
Аптека оптових цін (Київська 6)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Сверстюка Євгена, буд. 1В
11.7 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
11.78 грн
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
11.8 грн
Аптека оптових цін (Київська 17)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136
11.8 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Мілютенка, 12-А
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул. Щусєва, 32
Бажаємо здоров'я03162, м.Київ, вул.Тулузи,2/58
11.9 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я04119, м.Київ, вул.Деревлянська,12/42
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Хоткевича Гната,10
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Метопрололу тартрат таблетки 0,05 г №20?

Придбати Метопрололу тартрат таблетки 0,05 г №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Метопрололу тартрат таблетки 0,05 г №20 серед різних аптек міста становить 13.65 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Метопрололу тартрат таблетки 0,05 г №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Метопрололу тартрат таблетки 0,05 г №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Метопрололу тартрат таблетки 0,05 г №20?” перед замовленням препарату.