Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Метамакс капсули 250 мг №40
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002502Код реєстрації UA/3572/01/01
275.87 - 495.80 грн

275.87 - 495.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Метамакс капсули 250 мг №40 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: 1 капсула містить 3-(2,2,2-триметилгідразиній) пропіонату дигідрату    250 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат;

тверді желатинові капсули: желатин, титану діоксид (Е 171).

Показання

У складі комплексної терапії ішемічної хвороби серця (стенокардія, інфаркт міокарда, хронічна серцева недостатність і дисгормональна кардіоміопатія).

Гострі та хронічні порушення кровопостачання мозку (мозкові інсульти та хронічна недостатність мозкового кровообігу).

Гемофтальм та крововиливи у сітківку різної етіології, тромбоз центальної вени сітківки та її гілок, ретинопатії різної етіології (діабетична, гіпертонічна).

Знижена працездатність, фізичне перевантаження.

Абстинентний синдром при хронічному алкоголізмі (у комбінації зі специфічною терапією алкоголізму).

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Підвищення внутрішньочерепного тиску (при порушенні венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах).

Органічні ураження центральної нервової системи.

Тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, тяжка печінкова та/або ниркова недостатність (немає достатніх даних про безпеку застосування).

Спосіб застосування та дози

Призначати дорослим внутрішньо.

Серцево-судинні захворювання або порушення мозкового кровообігу.

У складі комплексної терапії слід приймати по 0,5-1 г на добу, за 1 прийом (або розділити добову дозу на 2 прийоми). Курс лікування – 4-6 тижнів.

Кардіа

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,56/2
277 грн
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Хоткевича Гната,10
282 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека №16 (ТВА))м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Юрія Іллєнка, буд. 1А
291.12 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
298.9 грн
АНЦвул. Гусовського, 8/10
299.27 грн
Аптека оптових цін (Київська 20)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Загорівська, буд. 3/15
304.76 грн
Аптека низькі ціни №1 (Київ Аптека №15 (ТВА))м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Загорівська, буд. 3/15, літ. "Б"
305.04 грн
Бажаємо здоров'я03115, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),91
Бажаємо здоров'я03113, м.Київ, вул.Табірна(Лагерна),42
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Метамакс капсули 250 мг №40?

Придбати Метамакс капсули 250 мг №40 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Метамакс капсули 250 мг №40 серед різних аптек міста становить 358.02 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Метамакс капсули 250 мг №40, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Метамакс капсули 250 мг №40?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Метамакс капсули 250 мг №40?” перед замовленням препарату.