Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Мерказоліл-З таблетки 5мг №100
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 015795Код реєстрації UA/4882/01/01
221.82 - 267.31 грн

221.82 - 267.31 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Взаємодія з їжею: Після

Інструкція - Мерказоліл-З таблетки 5мг №100

Склад

діюча речовина: 1 таблетка містить тіамазолу 5 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, цукор-рафінад, тальк.

Показання

Лікування тиреотоксикозу.

• Консервативне лікування тиреотоксикозу, особливо з відсутнім або малих розмірів зобом.
  • Підготовка до хірургічного лікування при всіх формах тиреотоксикозу.
  • Підготовка до лікування тиреотоксикозу радіоактивним йодом.
  • Терапія у латентний період дії радіоактивного йоду.
  • Профілактика тиреотоксикозу при призначенні препаратів йоду при існуванні латентного тиреотоксикозу, автономних аденом або тиреотоксикозу в анамнезі.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату/інших похідних тіонамідів, помірні і тяжкі порушення кількісного складу крові (гранулоцитопенія), холестаз перед початком лікування, ушкодження кісткового мозку при проведеній раніше терапії тіамазолом або карбімазолом, сумісна терапія препаратом і тиреоїдними гормонами у період вагітності протипоказана (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»), гострий панкреатит після застосування тіамазолу або карбімазолу в анамнезі.

Спосіб застосування та дози

Добову дозу застосовувати одноразово або розподілити на кілька прийомів протягом дня. На початку лікування разові дози слід приймати протягом дня, через однакові проміжки часу. Підтримуючу дозу застосовувати за 1 прийом, під час або після сніданку.

Таблетки приймати не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини.

Загальні рекомендації щодо дозування.

Дорос

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
221.82 грн
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Литовський( Мінський),4
Бажаємо здоров'я01042, м.Київ, вул.Іоанна Павла ІІ,22/21
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул. Макіївська,7, прим.252
227.88 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул. Щусєва, 32
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Мерказоліл-З таблетки 5мг №100?

Придбати Мерказоліл-З таблетки 5мг №100 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Мерказоліл-З таблетки 5мг №100 серед різних аптек міста становить 244.45 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Мерказоліл-З таблетки 5мг №100, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Мерказоліл-З таблетки 5мг №100?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Мерказоліл-З таблетки 5мг №100?” перед замовленням препарату.