Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Мелоксикам р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 015781Код реєстрації UA/13584/01/01
118.50 - 269.50 грн

118.50 - 269.50 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Мелоксикам р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5

Склад:

діюча речовина: мелоксикам;

1,5 мл препарату містить 15 мг мелоксикаму;

допоміжні речовини: меглюмін, глікофурол, полоксамер 188, натрію хлорид, гліцин, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Показання.

Короткотривале симптоматичне лікування гострого нападу ревматоїдного артриту та анкілозивного спондиліту, коли пероральний та ректальний шляхи застосування не можуть бути застосовані.

Протипоказання.

• ІІІ триместр вагітності (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»);
  • вік пацієнта до 18 років;
  • гіперчутливість до мелоксикаму або до інших складових лікарського засобу, або до активних речовин з подібною дією, таких як НПЗП, аспірин. Мелоксикам не слід призначати пацієнтам, у яких виникали симптоми астми, носові поліпи, ангіоневротичний набряк або кропив’янка після прийому аспірину чи інших НПЗП;
  • шлунково-кишкова кровотеча або перфорація, пов’язана з попередньою терапією НПЗП в анамнезі;
  • активна або рецидивуюча пептична виразка/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих підтверджених випадки виразки або кровотечі);
  • тяжка печінкова недостатність;
  • тяжка ниркова недостатність без застосування діалізу;
  • шлунково-кишкова кровотеча, цереброваскулярна кровотеча в анамнезі або інші порушення згортання крові;
  • розлади гемостазу або одночасне застосування антикоагулянтів (протипоказання, пов’язані зі шляхом застосування);
  • тяжка серцева недостатність;
  • лікування періопераційного болю при коронарному шунтуванні (КШ).

Спосіб застосування та дози.

Дозування.

Одна ін’єкція 15

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04112, м.Київ, вул.Теліги Олени, 13/14
118.5 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
244.4 грн
Бажаємо здоров'я02068, м.Київ, пр-т Григоренка Петра,32-Д
126.45 грн
Бажаємо здоров'я02154, м.Київ, б-р Шамо Ігоря,3, прим.75-76
170 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
207.06 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський, 19,19-а,19-б
Бажаємо здоров'я02125, м.Київ, вул.Чорних Запорожців(П.Запорожця),21
Бажаємо здоров'я02138, м. Київ, вул.Бальзака 60
224.05 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
224.05 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
224.25 грн
224.71 грн
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
224.74 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як швидко отримати рецепт на Мелоксикам р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Мелоксикам р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5 можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати електронний рецепт на ліки для покупки Мелоксикам р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5 . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Мелоксикам р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5 через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Мелоксикам р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5?

Придбати Мелоксикам р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Мелоксикам р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5 серед різних аптек міста становить 241.38 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Мелоксикам р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Мелоксикам р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Мелоксикам р-н 15 мг/1,5 мл 1,5 мл №5?” перед замовленням препарату.