Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Маклюра Гель-бальзам Золотий вус з живокостом 100 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 013103Код реєстрації
55.80 - 83.80 грн

55.80 - 83.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Гель Бальзам
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад:

Маклюра помаранчева (адамове яблуко) - потужний нешкідливий природний антиоксидант, імуномодулятор. Плоди, схожі на апельсин, мають цілющі властивості, містять унікальний комплекс ізофлавонів і флавонов, що володіють високою Р-вітамінною активністю (що значно перевищує активність відомого рутина). Даний препарат, безсумнівно, допоможе вам зміцнити ваше здоров'я.

Каллизия запашна (золотий вус) - цілющі властивості рослини пов'язані з високим вмістом в складі стебел і листя флавоноїдів, таких як кверцетин, що володіють Р-вітамінною, протипухлинну активність і фітостеролів, що виконують функцію біологічних регуляторів. У народній медицині Мексики препарати золотого вуса широко використовуються при суглобових захворюваннях, ударах і травмах суглобів.

Живокіст лікарський - чудові властивості рослини обумовлені, в першу чергу, наявністю в його складі особливої ​​речовини - біогенного аміну аллантоина. Він має здатність стимулювати поділ клітин, прискорювати регенерацію тканин організму. Крім того, живокіст містить у складі багатий набір речовин (фітостерини, розмаринова кислота, таніни, сапоніни, амінокислоти, камедь, смоли, кумарини і так далі), які мають властивість знімати запалення і прискорювати загоєння. Використання фітопрепаратів живокосту дозволяє значно знизити або навіть зовсім припинити застосування стероїдних і нестероїдних протизапальних препаратів.

Показання.

Рекомендації до застосування: артрити, артрози, міозити, невралгії, розтягування, вивихи, забиті місця, ушкодження суглобів, відкладення солей, набряклість.

Протипоказання.

Індивідуальна чутливість до компонентів гелю-бальзаму. Не наносити на слизові оболонки, відкриті рани та екзематозні поверхні.

Спосіб застосування.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04078, м.Київ, вул.Данченка С.,14, прим.46
57.71 грн
Бажаємо здоров'я04205, м.Київ, пр-т Оболонський,12, прим.120
57.71 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
57.73 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
57.73 грн
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
57.9 грн
Бажаємо здоров'я02138, м.Київ, вул.Олександри Екстер(Цвєтаєвої М.),18/78/вул.Бальзака Оноре де,18/78
57.96 грн
59.51 грн
Бажаємо здоров'я03028, м.Київ, пр-т Науки,9
59.72 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Маклюра Гель-бальзам Золотий вус з живокостом 100 мл?

Придбати Маклюра Гель-бальзам Золотий вус з живокостом 100 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Маклюра Гель-бальзам Золотий вус з живокостом 100 мл серед різних аптек міста становить 67.48 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Маклюра Гель-бальзам Золотий вус з живокостом 100 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Маклюра Гель-бальзам Золотий вус з живокостом 100 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Маклюра Гель-бальзам Золотий вус з живокостом 100 мл?” перед замовленням препарату.