Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Магнію сульфат-Дарниця р-н д/ін. 250 мг/мл 10 мл №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002312Код реєстрації UA/6095/01/02
60.05 - 98.60 грн

60.05 - 98.60 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Магнію сульфат-Дарниця р-н д/ін. 250 мг/мл 10 мл №10

Склад:

діюча речовина: magnesium sulfate;

1 мл розчину містить магнію сульфату 250 мг;

допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.

Показання.

• Гіпертонічний криз; шлуночкові порушення ритму серця (тахікардія типу «пірует»); судомний синдром; еклампсія; гіпомагніємія; підвищена потреба в магнії;
  • у комплексній терапії передчасних пологів; стенокардії напруження; при отруєнні солями важких металів; тетраетилсвинцем; розчинними солями барію (антидот).

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів лікарського засобу; артеріальна гіпотензія, виражена брадикардія (ЧСС менше 55 уд/хв), атріовентрикулярна блокада, стани, обумовлені дефіцитом кальцію та пригніченням дихального центру, кахексія, порушення функції нирок, виражена печінкова або ниркова недостатність, міастенія, злоякісні новоутворення.

Спосіб застосування та дози.

Призначати внутрішньом'язово, внутрішньовенно повільно або у вигляді внутрішньовенної інфузії. Кратність введення та дози індивідуальні залежно від показання та терапевтичного ефекту. При інфузійному введенні лікарський засіб розводити 0,9 % розчином натрію хлориду або 5 % глюкози. При внутрішньовенній ін'єкції швидкість введення зазвичай не має перевищувати 150 мг/хв (0,6 мл/хв), за винятком лікування аритмій та еклампсії вагітних.

Гіпомагніємія. При помірно вираженій гіпомагніємії (0,5-0,7 ммоль/л) вводити дорослим по 4 мл (1 г магнію сульфату) внутрішньом'язово кожні 6 годин.

При тяжкій гіпомагніємії (< 0,5 ммоль/л) при внутрішньом'язовому введенні сумарну дозу підвищувати до 1 мл/кг (250 мг/кг) і вводити частинами протягом 4 годин. У вигляді внутрішньовенн

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04078, м.Київ, вул.Данченка С.,14, прим.46
61.35 грн
Аптека Доброго Днявул. Прорізна, 10, Київ
81.2 грн
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька),22
63.5 грн
Аптека оптових цін (Київська 113)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Леся Курбаса, буд. 4-В
68.4 грн
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, пр-т Леся Курбаса, 4-В
Бажаємо здоров'я01010, м.Київ, вул.Омеляновича-Павленка Михайла,7
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
69.06 грн
Аптека оптових цін (Київська 163)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Гарматна, буд. 39В
69.3 грн
Аптека оптових цін (Київська 96)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Солом’янська, буд. 16-Б
69.6 грн
АНЦпр-т. Георгія Гонгадзе, 20
70 грн
АНЦвул. Вишгородська, 26/2
70.32 грн
Аптека оптових цін (Київська 25)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Лятошинського композитора, буд. 14
70.6 грн
Аптека оптових цін (Київська 130)м. Київ, вул. Гетьмана Павла Полуботка, буд. 9Г, прим. 1
70.6 грн
Аптека оптових цін (Київська 28)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Бальзака Оноре де, буд. 80
70.7 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Магнію сульфат-Дарниця р-н д/ін. 250 мг/мл 10 мл №10?

Придбати Магнію сульфат-Дарниця р-н д/ін. 250 мг/мл 10 мл №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Магнію сульфат-Дарниця р-н д/ін. 250 мг/мл 10 мл №10 серед різних аптек міста становить 78.43 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Магнію сульфат-Дарниця р-н д/ін. 250 мг/мл 10 мл №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Магнію сульфат-Дарниця р-н д/ін. 250 мг/мл 10 мл №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Магнію сульфат-Дарниця р-н д/ін. 250 мг/мл 10 мл №10?” перед замовленням препарату.