Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лютеїна таблетки сублінг. 50 мг, №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 004834Код реєстрації UA/5244/02/01
ATC-Класифікатор: Прогестерон
Торгова назва: Лютеіна
Діюча речовина: ПРОГЕСТЕРОН
Виробник: Адамед Фарма
441.50 - 623.05 грн

441.50 - 623.05 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Водіям
Спосіб введення: Під язик
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Лютеїна таблетки сублінг. 50 мг, №30 Завантажити інструкцію

Склад:

діюча речовина: прогестерон мікронізований;

1 таблетка містить прогестерону мікронізованого 50 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, полівінілпіролідон, етилцелюлоза, тальк, ванілін, магнію стеарат.

Показання.

Лікування ендогенного дефіциту прогестерону у формі порушень менструального циклу, вторинної аменореї, ановуляторних циклів, передменструального синдрому, функціональних маткових кровотеч. При штучному заплідненні, безплідді, пов'язаному з лютеальною недостатністю, звичному невиношуванні та загрозі мимовільного аборту при дефіциті прогестерону, недостатності жовтого тіла, вторинній аменореї, для запобігання гіпертрофії ендометрія у жінок, які приймають естрогени (наприклад, при гормональній замісній терапії).

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Період годування груддю. Підозрювана або підтверджена неоплазія грудей або статевих органів. Невизначені кровотечі зі статевих шляхів.

Тяжкі порушення функцій печінки. Холестатична жовтяниця. Синдром Ротора та синдром Дабіна  ̶ Джонсона. Тромбоемболічна хвороба вен (тромбофлебіт глибоких вен, тромбоемболія легеневої артерії). Наявні або перенесені тромбоемболічні порушення в артеріях (стенокардія, інфаркт міокарда). Викидні, а також наявність залишків після викидня у порожнині матки. Порфірія, крововилив у мозок.

Спосіб застосування та дози. Дози Лютеіни у кожному окремому випадку повинні встановлюватися індивідуально для кожного пацієнта залежно від показань і терапевтичного еф

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
484.28 грн
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,56/2
484.6 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лютеїна таблетки сублінг. 50 мг, №30?

Придбати Лютеїна таблетки сублінг. 50 мг, №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лютеїна таблетки сублінг. 50 мг, №30 серед різних аптек міста становить 535.06 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лютеїна таблетки сублінг. 50 мг, №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лютеїна таблетки сублінг. 50 мг, №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лютеїна таблетки сублінг. 50 мг, №30?” перед замовленням препарату.