Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лукаст таблетки 10 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 009639Код реєстрації UA/10555/01/01
329.56 - 585.61 грн

329.56 - 585.61 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Лукаст таблетки 10 мг №30

Склад

діюча речовина: монтелукаст;

1 таблетка містить монтелукасту (у формі натрієвої солі) 10 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; натрію кроскармелоза; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; опадрі OY-L білий (лактоза, моногідрат; титану діоксид (E 171); гідроксипропілметилцелюлоза; поліетиленгліколь); жовтий захід FCF (E 110); вода очищена.

Показання

Додаткове лікування бронхіальної астми у пацієнтів з персистуючою астмою від легкого до помірного ступеня, що недостатньо контролюється інгаляційними кортикостероїдними препаратами, а також при недостатньому клінічному контролі астми за допомогою бета-агоністів короткострокової дії, що застосовуються при необхідності. Симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту у хворих на бронхіальну астму.

Профілактика астми, домінуючим компонентом якої є бронхоспазм, спричинений фізичним навантаженням.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента лікарського засобу.

Дитячий вік до 15 років.

Спосіб застосування та дози

Доза для пацієнтів (віком від 15 років) з астмою або з астмою і супутнім сезонним алергічним ринітом становить 10 мг (1 таблетка) на добу, увечері.

Загальні рекомендації. Терапевтичний вплив лікарського засобу Лукаст® на показники контролю астми наступає упродовж 1 дня. Препарат можна застосовувати незалежно від прийому їжі. Пацієнтам слід рекомендувати продовжувати приймати препарат Лукаст®, навіть якщо досягнуто контроль астми, а також у періоди її загострення. Препар

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03194, м.Київ,б-р Кольцова,14-К
329.56 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
348.24 грн
Подорожникм.Київ, вул.проспект Маяковського Володимира,60/10/4В
БАМм.Київ, вул.Леся Курбаса,4в, нежитлова буд. г
БАМм.Київ , вул.Ревуцького,12А
334.2 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Юри Гната,7, прим.15
349.4 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,6, прим.65
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
Бажаємо здоров'я03179, м.Київ, вул.Ірпінська, 70, прим. 202
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська,6
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лукаст таблетки 10 мг №30?

Придбати Лукаст таблетки 10 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лукаст таблетки 10 мг №30 серед різних аптек міста становить 362.88 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лукаст таблетки 10 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лукаст таблетки 10 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лукаст таблетки 10 мг №30?” перед замовленням препарату.