Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лосьйон Ключі Здоров'я Вітрянка STOP 100 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014077Код реєстрації 346018
ATC-Класифікатор: Товары для здоровья
Торгова назва: Ключі Здоров'я
135.57 - 185.60 грн

135.57 - 185.60 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 156)м. Київ, Дніпровський р-н, просп. Соборності, буд. 5Д
135.57 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 13)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 13
140.73 грн
БАМм.Київ, Ю.Пасхаліна,3
Подорожникм.Київ , Ольжича,3,прим.4
Подорожникм.Київ, пр. Правди,41-А, прим. 324
153.28 грн
Аптека оптових цін (Київська 137)м. Київ, Святошинський р-н, вул. Клавдіївська, буд. 34, прим. 69
168.76 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 118)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хмельницького Богдана, буд. 10
168.76 грн
Аптека оптових цін (Київська 110)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Бальзака Оноре де, буд. 6
179.65 грн
Receptikaул. Сечевых Стрельцов (Артема), 57
185.6 грн
Аптека оптових цін (Київська 166)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Азербайджанська, буд. 8б
136.18 грн
Аптека оптових цін (Київська 191)м. Київ, Дніпровський р-н, Харківське шосе, буд. 8
136.5 грн
Аптека оптових цін (Київська 179)м. Київ, Подільський р-н, вул. Петра Сагайдачного, буд. 29
141.54 грн
Подорожникм. Київ, просп. Повітряних Сил, 50/2, приміщення 107Б
Подорожникм.Київ, просп. Повітрофлотський,52 приміщення 334
Подорожникм.Київ, Драйзера Теодора,8
Подорожникм.Київ, Юри Гната,16
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лосьйон Ключі Здоров'я Вітрянка STOP 100 г?

Придбати Лосьйон Ключі Здоров'я Вітрянка STOP 100 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лосьйон Ключі Здоров'я Вітрянка STOP 100 г серед різних аптек міста становить 153.74 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лосьйон Ключі Здоров'я Вітрянка STOP 100 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лосьйон Ключі Здоров'я Вітрянка STOP 100 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лосьйон Ключі Здоров'я Вітрянка STOP 100 г?” перед замовленням препарату.