Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Фітованна дитяча №6 Ключі Здоров'я Баю-Бай заспокійлива №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014078Код реєстрації 05.03.02-04/83277
ATC-Класифікатор: Трави
Торгова назва: Ключі Здоров'я
41.68 - 84.30 грн

41.68 - 84.30 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: трава
Кому можна: Дітям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Фітованна дитяча Ключі Здоров'я Баю-Бай рекомендується для зовнішнього застосування, у вигляді ванн при безсонні і підвищеній нервовій збудливості, а також при діатезі, золотусі.

Надає заспокійливу дію на центральну нервову систему, а також дезінфікуючий, ранозагоювальну і протизапальну дію.

Спосіб застосування

Один пакет, 30 грам суміші опустити в посуд з киплячою водою 2 літри, кип'ятити 10 хвилин на слабкому вогні.

Наполягати 15-20 хвилин. Відвар вилити у ванну з теплою водою 20 л температура 36-38 градусів.

Купати малюка 5-10 хвилин.

Склад

Валеріана коріння, висівки вівсяні, низка трава, собача кропива трава, меліса листя, материнка трава.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦДніпровська Набережна, 21
50.43 грн
АНЦвул. Огієнка Івана, 15-А
51.47 грн
АНЦвул. Д. Щербаковського, 56/7 (Щербакова)
61.25 грн
Аптека Копійкапр. Григоренка, 22/20
63.12 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Фітованна дитяча №6 Ключі Здоров'я Баю-Бай заспокійлива №30?

Придбати Фітованна дитяча №6 Ключі Здоров'я Баю-Бай заспокійлива №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Фітованна дитяча №6 Ключі Здоров'я Баю-Бай заспокійлива №30 серед різних аптек міста становить 64.78 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Фітованна дитяча №6 Ключі Здоров'я Баю-Бай заспокійлива №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Фітованна дитяча №6 Ключі Здоров'я Баю-Бай заспокійлива №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Фітованна дитяча №6 Ключі Здоров'я Баю-Бай заспокійлива №30?” перед замовленням препарату.