Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лопедіум капсули 2 мг, №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000811Код реєстрації UA/9738/01/01
ATC-Класифікатор: Лоперамід
Торгова назва: Лопедіум
Діюча речовина: Лоперамід
60.23 - 82.96 грн

60.23 - 82.96 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Лопедіум капсули 2 мг, №10

Склад

діюча речовина: лопераміду гідрохлорид;

1 капсула містить лопераміду гідрохлориду 2 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, тальк, магнію стеарат; оболонка капсули: желатин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид чорний (Е 172), заліза оксид жовтий (E 172), патентований синій V (Е 131).

Показання

Симптоматичне лікування гострої діареї у дорослих та дітей віком від 12 років.

Симптоматичне лікування гострих епізодів діареї, зумовленої синдромом подразненого кишечнику, у дорослих віком від 18 років після встановлення первинного діагнозу лікарем.

Протипоказання

Підвищена чутливість до лопераміду гідрохлориду або до будь-якого з компонентів препарату.

Дитячий вік до 12 років.

– гострою дизентерією, що характеризується наявністю крові у випорожненнях та гарячкою;

– гострим виразковим колітом або псевдомембранозним колітом, пов’язаним із застосуванням антибіотиків широкого спектра дії;

– бактеріальним ентероколітом, спричиненим мікроорганізмами родин Salmonella, Shigella, Campylobacter.

Лопедіум® не слід застосовувати, якщо треба уникнути пригнічення перистальтики через можливий ризик виникнення значних ускладнень, включаючи кишкову непрохідність, мегаколон та токсичний мегаколон.

Необхідно негайно припинити прийом препарату, якщо розвивається запор, здуття живота або кишкова непрохідність.

Спосіб застосування та дози

Лопедіум® не призначений для початкової терапії серйозної діареї, що супроводжується зниженням рівнів рідини та електролі

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
61.49 грн
Бажаємо здоров'я03087, м.Київ, вул.Єреванська, 9/2
61.49 грн
Аптека оптових цін (Київська 119)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Юлії Здановської, буд. 28/41
61.5 грн
61.57 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
61.62 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лопедіум капсули 2 мг, №10?

Придбати Лопедіум капсули 2 мг, №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лопедіум капсули 2 мг, №10 серед різних аптек міста становить 66.57 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лопедіум капсули 2 мг, №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лопедіум капсули 2 мг, №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лопедіум капсули 2 мг, №10?” перед замовленням препарату.