Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ломексин капсули ваг. 600 мг №1
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 003724Код реєстрації UA/6094/01/01
247.61 - 338.40 грн

247.61 - 338.40 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

254.23 - 334.4 грн
Ломексин капсули ваг. 200 мг №3
Ломексин капсули ваг. 200 мг №3
247.59 - 348.02 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Суппозиторії
Кому можна: Дорослим, Водіям
Спосіб введення: Вагінально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Ломексин капсули ваг. 600 мг №1 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: фентиконазолу нітрат; 1 капсула містить фентиконазолу нітрату 600 мг; допоміжні речовини (для капсул вагінальних м’яких по 600 мг): олія мінеральна легка, парафін білий м’який, лецитин соєвий; оболонка капсули: желатин, гліцерин, титану діоксид (Е 171), натрію етилпарагідроксибензоат, натрію пропілпарагідроксибензоат (Е 217).

Показання

Генітальний кандидоз (молочниця), вульвовагініти, кольпіти, змішані інфекції слизових оболонок статевих шляхів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Ломексин®, капсули вагінальні м’які по 600 мг, містить соєвий лецитин. Якщо у Вас є алергія на арахіс або сою, не застосовуйте цей лікарський засіб.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати інтравагінально. Капсули вагінальні м’які по 600 мг 1 капсулу вводити глибоко у вагіну у положенні лежачи увечері перед сном. Якщо симптоми зберігаються, то можна застосувати ще одну капсулу через 3 дні. Щоб уникнути повторного інфікування, рекомендовано одночасно проводити місцеве лікування статевого партнера пацієнтки препаратом Ломексин®, крем, шляхом нанесення крему на голівку статевого члена та крайню плоть.

Діти. Препарат не застосовувати дітям.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
247.61 грн
265.59 грн
Бажаємо здоров'я04119, м.Київ, вул.Деревлянська,12/42
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Шевельова Юрія,48
248.35 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я01010, м.Київ, вул.Омеляновича-Павленка Михайла,7
249.48 грн
Аптека оптових цін (Київська 99)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Андрея Шептицького Митрополита, буд. 24
253.35 грн
Аптека Копійкапров. Попова, 2в
256.61 грн
АНЦвул. Є. Сверстюка, 2а (Раскової)
256.84 грн
АНЦвул. Лаврухіна, 3
259.73 грн
АНЦвул. Драгоманова, 17
261.33 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
261.71 грн
АНЦвул. Сосюри Володимира, 3
261.86 грн
АНЦвул. Басейна, 10
261.9 грн
Аптека Шаравул. Пасхаліна Юрія, 5
262.1 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська/Димитрівська, 51/16 (Воровського/Димитрівська)
262.2 грн
Аптека Копійкавул. Ялтинська, 7
262.27 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ломексин капсули ваг. 600 мг №1?

Придбати Ломексин капсули ваг. 600 мг №1 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ломексин капсули ваг. 600 мг №1 серед різних аптек міста становить 287.04 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ломексин капсули ваг. 600 мг №1, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ломексин капсули ваг. 600 мг №1?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ломексин капсули ваг. 600 мг №1?” перед замовленням препарату.