Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Левоксимед таблетки 500 мг №7
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 005783Код реєстрації UA/12659/01/01
193.33 - 241.67 грн

193.33 - 241.67 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Левоксимед таблетки 500 мг №7

Склад:

діюча речовина: levofloxacin;

1 таблетка містить левофлоксацину (у формі левофлоксацину гемігідрату) 500 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілметилцелюлоза, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат;

склад плівкового покриття: Опадрі® II жовтий (85G32281): спирт полівініловий, тальк, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь, лецитин, заліза оксид жовтий (Е 172), IA63400/IC07484 тальк/заліза оксид червоний (Е 172) (3:1).

Показання.

Лікування нижчезазначених інфекцій, спричинених чутливими до левофлоксацину мікроорганізмами:

• гострий бактеріальний синусит;
  • гостре загострення хронічного бронхіту;
  • негоспітальна пневмонія;
  • ускладнені інфекції шкіри і м’яких тканин.

Лікування нижчезазначених інфекцій, коли застосування інших бактеріальних засобів, які зазвичай призначаються для початкового лікування даних інфекцій, неможливе:

• ускладнені інфекції сечовидільного тракту (у тому числі пієлонефрит);
  • хронічний бактеріальний простатит;
  • неускладнений цистит;
  • легенева форма сибірської виразки (постконтактна профілактика та лікування).

Препарат можна застосовувати для завершення курсу терапії пацієнтам, які продемонстрували поліпшення в ході первинного лікування левофлоксацином для ін’єкційного застосування.

Слід враховувати офіційні рекомендації щодо належного застосування антибактеріальних засобів.

Протипоказання.

• Підвищена чутливість до левофлоксацину, інших фторхінолонів або до інших компонентів препарату.
  • Епілепсія.
  • Ушкодження сухожилля, пов&rsq
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Литовський( Мінський),4
200.83 грн
АНЦвул. Теліги Олени, 31/1
200.85 грн
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
201.88 грн
Аптека Копійкавул. І. Миколайчука, 13а
202.8 грн
АНЦвул. Межигірська, 3/7
202.89 грн
АНЦбул. І. Шамо, 2/7 (Давидова)
203.09 грн
203.32 грн
АНЦвул. Малиновського Маршала, 5
203.34 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Отримання рецепту на Левоксимед таблетки 500 мг №7

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Левоксимед таблетки 500 мг №7 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати електронний рецепт та придбати Левоксимед таблетки 500 мг №7 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Левоксимед таблетки 500 мг №7 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Левоксимед таблетки 500 мг №7?

Придбати Левоксимед таблетки 500 мг №7 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Левоксимед таблетки 500 мг №7 серед різних аптек міста становить 210.46 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Левоксимед таблетки 500 мг №7, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Левоксимед таблетки 500 мг №7?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Левоксимед таблетки 500 мг №7?” перед замовленням препарату.