Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Левіцитам таблетки 500 мг №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 012716Код реєстрації UA/11396/01/02
Торгова назва: Левіцитам
Діюча речовина: Levetiracetam
Виробник: Фарма Старт
1,081.74 - 1,429.08 грн

1,081.74 - 1,429.08 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Левіцитам таблетки 500 мг №60

Склад:

діюча речовина: леветирацетам;

1 таблетка містить леветирацетаму 250 мг або 500 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, коповідон, кросповідон, крохмаль кукурудзяний прежелатинізований, магнію стеарат, покриття для нанесення оболонки Opadry ІІ White (поліетиленгліколь, спирт полівініловий, тальк, титану діоксид (Е 171)).

Показання.

Монотерапія (препарат першого вибору) при лікуванні:

-     парціальних нападів із вторинною генералізацією або без такої у дорослих і дітей віком від 16 років, у яких вперше діагностовано епілепсію.

Як додаткова терапія при лікуванні:

• парціальних нападів із вторинною генералізацією або без такої у дорослих і дітей віком від 6 років, хворих на епілепсію;
  • міоклонічних судом у дорослих і дітей віком від 12 років, хворих на ювенільну міоклонічну епілепсію;
  • первинно генералізованих судомних (тоніко-клонічних) нападів у дорослих і дітей віком від 12 років, хворих на ідіопатичну генералізовану епілепсію.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до леветирацетаму або до інших похідних піролідону, а також до будь-яких компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки приймати внутрішньо, запиваючи їх достатньою кількістю рідини, незалежно від прийому їжі. Добову дозу розподілити на 2 однакових прийоми.

Монотерапія.

Дорослі та підлітки віком від 16 років.

Монотерапію дорослих і дітей віком від 16 років слід розпочинати з рекомендованої дози 500 мг/добу (250 мг 2 рази на добу) з подальшим підвищенням дози до 1000 мг/добу (до

500 мг 2 рази на добу) через 2 тижні. Можливе підвищення дози на

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Полярна,8А
Бажаємо здоров'я04073, м.Київ, вул.Кирилівська,109в/1
Бажаємо здоров'я04119, м.Київ, вул.Деревлянська,12/42
1092.67 грн
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
Бажаємо здоров'я04123, м.Київ, вул.Їжакевича,1/24
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Кіпріанова Академіка,8, прим.3а
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний, 10
Аптека Шаравул. Пасхаліна Юрія, 5
1094.9 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
1096.05 грн
Аптека оптових цін (Київська 69)м. Київ, Святошинський р-н, вул. Зодчих, буд. 52а
1111.02 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 118)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хмельницького Богдана, буд. 10
1115.1 грн
Аптека оптових цін (Київська 16)м. Київ, Солом'янський р-н, просп. Повітрофлотський, буд. 50/2, прим. 26
1116.18 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
1118.16 грн
Аптека оптових цін (Київська 17)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136
1118.34 грн
Аптека оптових цін (Київська 163)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Гарматна, буд. 39В
1118.4 грн
Аптека оптових цін (Київська 55)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Драгоманова, буд. 2, прим. 1
1122.24 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Процес отримання рецепту на Левіцитам таблетки 500 мг №60

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Левіцитам таблетки 500 мг №60 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати електронний рецепт лікаря та придбати Левіцитам таблетки 500 мг №60 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Левіцитам таблетки 500 мг №60 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Левіцитам таблетки 500 мг №60?

Придбати Левіцитам таблетки 500 мг №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Левіцитам таблетки 500 мг №60 серед різних аптек міста становить 1,162.65 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Левіцитам таблетки 500 мг №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Левіцитам таблетки 500 мг №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Левіцитам таблетки 500 мг №60?” перед замовленням препарату.