Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ксилат р-н для інф.400 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002318Код реєстрації UA/1070/01/01
298.12 - 431.00 грн

298.12 - 431.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Ксилат р-н для інф.200 мл
Ксилат р-н для інф.200 мл
194.75 - 352.1 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для інфузій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Крапельниці
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Ксилат р-н для інф.400 мл

Склад:

діючі речовини:

1 мл розчину містить ксилітолу 50 мг, натрію ацетату тригідрату (у перерахуванні на натрію ацетат) 2,6 мг, натрiю хлориду 6 мг, кальцію хлориду дигідрату (у перерахуванні на кальцію хлорид) 0,1 мг, калiю хлориду 0,3 мг, магнiю хлориду гексагідрату (у перерахуванні на магнію хлорид) 0,1 мг;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Показання.

Для зменшення iнтоксикацiї, покращення мікроциркуляції, для часткового покриття потреби у вуглеводах, що виникає при цукровому діабеті та при інших порушеннях утилізації глюкози, при травматичному, операційному, гемолітичному та опіковому шоці (з урахуванням осмолярності крові  та  сечі), при передоперацiйнiй пiдготовцi та у пiсляоперацiйний перiод, при гострiй  крововтратi, а також при опiковiй  хворобi, при затяжних  гнiйних  процесах, при рiзних iнфекцiйних захворюваннях та хронiчних токсичних гепатитах.

Протипоказання.

Гіперосмолярна кома, анурія. Ксилат® не слід вводити у випадках, коли протипоказане вливання рiдини (набряки, крововилив у мозок, тромбоемболiя, серцево-судинна декомпенсацiя, артеріальна гіпертензія ІІІ стадії). Не рекомендується застосування лікарського засобу при загальному зневодненні та порушеннях водно-електролітного обміну.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим вводити внутрiшньовенно краплинно, зі швидкістю 50‒70 крапель на хвилину, тобто 2,1‒3 мл/кг/год або 150‒210 мл/год.

Максимальна доза для дорослих – 2100 мл на добу або 1,5 г ксилітолу/кг маси тіла/добу. Максимальна швидкість інфузії – 210 мл/год (70 крапель на хвилину) = 0,15 г ксилітолу/кг маси тіла/год.

При хронiчних і токсичних гепатитах &nd

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
Бажаємо здоров'я04106, м.Київ, вул.Загорівська(Багговутівська),4, прим.61
300.08 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Бажаємо здоров'я01042, м.Київ, вул.Іоанна Павла ІІ,22/21
Бажаємо здоров'я02130, м.Київ, пр-т Воскресенський(б-р Перова),14
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька),22
Бажаємо здоров'я03187, м.Київ, вул.Заболотного Академіка,48а
315.08 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
320.37 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
322.11 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
323.85 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ксилат р-н для інф.400 мл?

Придбати Ксилат р-н для інф.400 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ксилат р-н для інф.400 мл серед різних аптек міста становить 367.86 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ксилат р-н для інф.400 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ксилат р-н для інф.400 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ксилат р-н для інф.400 мл?” перед замовленням препарату.