Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Детоксифіт збір фільтр-пакет 1.5г №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 015850Код реєстрації UA/3564/01/01
ATC-Класифікатор: Трави
Торгова назва: Детоксифіт
Виробник: Ейм
50.19 - 103.80 грн

50.19 - 103.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: До

Інструкція - Детоксифіт збір фільтр-пакет 1.5г №20

Склад:

діючі речовини: 1 упаковка (100 г) містить суміш лікарської рослинної сировини: череди трави (Bidentis herba) 6 г, аїру коренів (Calami radix) 5 г, барвінку трави (Vincae minoris herba) 5 г, буркуну трави (Meliloti herba) 5 г, деревію трави (Millefolii herba) 5 г, каштана кінського насіння (Hippocastani semen) 5 г, кукурудзи стовпчиків з приймочками (Zeae maydis styli cum stigmatis) 5 г, кульбаби лікарської коренів (Taraxaci officinalis radix) 5 г, лопуха коренів (Arctii radix) 5 г, мучниці листя (Uvae ursi folium) 5 г, ромашки квіток (Matricariae flos) 5 г, солодки коренів (Liquiritiae radix) 5 г, сосни бруньок (Pini silvestris gemmae) 5 г, хвоща трави (Equiseti herba) 5 г, хмелю шишок (Lupuli flos) 5 г, валеріани коренів (Valerianae radix) 4 г, звіробою трави (Hyperici herba) 4 г, кропиви собачої трави (Leonuri cardiacae herba) 4 г, м’яти перцевої листя (Menthae piperitae folium) 4 г, чистотілу трави (Chelidonii herba) 4 г, шипшини плодів (Rosae pseudo-fructus) 4 г.

Показання

У складі комплексної терапії атеросклерозу; артеріальної гіпертензії; подагри у період ремісії; сечокам’яної хвороби; набряків; захворювань печінки та жовчовивідних шляхів (хронічний гепатит, хронічний холецистит,

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02132, м.Київ, вул.Зарічна,44
50.19 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
86.08 грн
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Полярна,8А
51 грн
Аптека оптових цін (Київська 109)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Центральна, буд. 21-Б, прим. 76
54.38 грн
Аптека оптових цін (Київська 74)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Будівельників, буд. 38/14
55.78 грн
АНЦвул. Златоустівська, 55
78.26 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
78.35 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Братства тарасівців(Декабристів),6, прим.202
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,56/2
Бажаємо здоров'я03162, м.Київ, вул.Тулузи,2/58
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
78.37 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
Бажаємо здоров'я02226, м.Київ, вул.Бальзака Оноре де,12
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Детоксифіт збір фільтр-пакет 1.5г №20?

Придбати Детоксифіт збір фільтр-пакет 1.5г №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Детоксифіт збір фільтр-пакет 1.5г №20 серед різних аптек міста становить 82.15 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Детоксифіт збір фільтр-пакет 1.5г №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Детоксифіт збір фільтр-пакет 1.5г №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Детоксифіт збір фільтр-пакет 1.5г №20?” перед замовленням препарату.