Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Кетогель-Здоров'я гель 50 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007528Код реєстрації UA/15957/01/01
63.84 - 64.25 грн

63.84 - 64.25 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Кетогель-Здоров'я гель 100 г
Кетогель-Здоров'я гель 100 г
109.75 - 110.33 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Гель
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Кетогель-Здоров'я гель 50 г

Склад:

діюча речовина: ketoprofen;

1 г препарату містить кетопрофену 25 мг;

допоміжні речовини: карбомер, диізопропаноламін, етанол 96 %, олія м’яти перцевої, вода очищена.

Показання.

Посттравматичний біль у м’язах та суглобах, запалення сухожиль.

Протипоказання.

– Будь-які реакції фотосенсибілізації в анамнезі;

– реакції гіперчутливості, наприклад симптоми бронхіальної астми, алергічний риніт або кропив’янка, що виникали у пацієнта при застосуванні кетопрофену, фенофібрату, тіапрофенової кислоти, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів;

– наявність в анамнезі пацієнта шкірних проявів алергії при застосуванні кетопрофену, тіапрофенової кислоти, фенофібрату, блокаторів ультрафіолетових (УФ) променів або парфумерних засобів;

– вплив сонячних променів (навіть розсіяного світла) або УФ-опромінення у солярії під час лікування гелем та протягом 2 тижнів після його припинення;

– гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату;

–патологічні зміни на шкірі, наприклад мокнучі дерматози, пошкодження шкіри, висипання, травми шкіри, опіки, екзема або акне, або інфекційні процеси шкіри та відкритих ран;

– ІІІ триместр вагітності;

– період годування груддю;

– дитячий вік.

Спосіб застосування та дози.

Для зовнішнього застосування.

Смужку гелю довжиною 3-5 см наносити тонким шаром на шкіру у ділянці травмованої зони та легко втирати для полегшення всмоктування 1-3 рази на добу. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

Діти.

Безпека та ефективність застосування препарату   не

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
63.84 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 13)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 13
64.25 грн

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Кетогель-Здоров'я гель 50 г?

Придбати Кетогель-Здоров'я гель 50 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Кетогель-Здоров'я гель 50 г серед різних аптек міста становить 64.05 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Кетогель-Здоров'я гель 50 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Кетогель-Здоров'я гель 50 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Кетогель-Здоров'я гель 50 г?” перед замовленням препарату.