Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Кардіодарон-здоров'я таблетки 200 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002373Код реєстрації UA/1713/02/01
39.90 - 68.60 грн

39.90 - 68.60 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Кардіодарон-здоров'я таблетки 200 мг №30

Склад

діюча речовина: amiodarone;

1 таблетка містить аміодарону гідрохлориду 200 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеарат.

Показання

Профілактика рецидивів:

• шлуночкової тахікардії, яка становить загрозу для життя хворого: лікування необхідно починати в умовах стаціонару при наявності постійного контролю за станом пацієнта;
  • симптоматичної шлуночкової тахікардії (документально підтвердженої), яка призводить до непрацездатності;
  • суправентрикулярної тахікардії (документально підтвердженої), що потребує лікування, та у тих випадках, коли інші препарати не мають терапевтичного ефекту або протипоказані;
  • фібриляції шлуночків.

Лікування суправентрикулярної тахікардії: уповільнення або зменшення фібриляції або тріпотіння передсердь.

Ішемічна хвороба серця та/або порушення функції лівого шлуночка (див. розділ «Фармакодинаміка»).

Протипоказання

Синусова брадикардія, синоатріальна блокада серця за відсутності кардіостимулятора.

Синдром слабкості синусового вузла за відсутності кардіостимулятора (ризик зупинки синусового вузла).

Порушення атріовентрикулярної провідності високого ступеня при відсутності ендокардіального кардіостимулятора.

Гіпертиреоз, оскільки можливе загострення при прийомі аміодарону.

Відома гіперчутливість до йоду, аміодарону або до однієї з допоміжних речовин.

Другий та третій триместри вагітності.

Період годування груддю.

Комбінація з лікарськими засобами, здатними викликати пароксизмальну шлуночкову тахікардію типу «to

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
39.9 грн
Аптека Доброго Днявул. Володимирська, 51-53, Київ
64.5 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
43.05 грн
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Карела Чапека(Фучика Юліуса),4, прим.24
43.05 грн
Аптека оптових цін (Київська 120)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Довженка Олександра, буд. 1
45.45 грн
Аптека оптових цін (Київська 162)м. Київ, Дніпровський р-н, б-р Верховної Ради, буд. 27
45.81 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
46 грн
Бажаємо здоров'я04111, м.Київ, вул.Щербаківського Данила,72
52.03 грн
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
52.03 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
52.15 грн
Подорожникм.Київ, вул.Нижній Вал,17/8
52.87 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Кардіодарон-здоров'я таблетки 200 мг №30?

Придбати Кардіодарон-здоров'я таблетки 200 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Кардіодарон-здоров'я таблетки 200 мг №30 серед різних аптек міста становить 58.62 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Кардіодарон-здоров'я таблетки 200 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Кардіодарон-здоров'я таблетки 200 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Кардіодарон-здоров'я таблетки 200 мг №30?” перед замовленням препарату.