Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Карбамазепін-ФС таблетки 200 мг в пачці, №50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008203Код реєстрації UA/9471/01/01
ATC-Класифікатор: Карбамазепін
Торгова назва: Карбамазепін
Виробник: Фарма Старт
108.34 - 132.02 грн

108.34 - 132.02 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Інструкція - Карбамазепін-ФС таблетки 200 мг в пачці, №50

Склад:

діюча речовина: карбамазепін;

1 таблетка містить 200 мг карбамазепіну;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, желатин, натрію крохмальгліколят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Показання.

• Епілепсія:
  • складні або прості парціальні судомні напади (із втратою або без втрати свідомості) із вторинною генералізацією або без неї;
  • генералізовані тоніко-клонічні судомні напади;
  • змішані форми судомних нападів.
  • Лікарський засіб Карбамазепін-ФС можна застосовувати як і у вигляді монотерапії, так і в складі комбінованої терапії.
  • Лікарський засіб Карбамазепін-ФС зазвичай не ефективний при абсансах (легка форма епілептичного нападу) та міоклонічних нападах (див. розділ «Особливості застосування»).
  • Гострі маніакальні стани; підтримуюча терапія при біполярних афективних розладах з метою профілактики загострень або для ослаблення клінічних проявів загострення.
  • Синдром алкогольної абстиненції.
  • Ідіопатична невралгія трійчастого нерва і невралгія трійчастого нерва при розсіяному склерозі (типова та атипова).
  • Ідіопатична невралгія язикоглоткового нерва.

Протипоказання.

• Підвищена чутливість до карбамазепіну та окскарбазепіну або до подібних у хімічному відношенні лікарських засобів (наприклад, трициклічних антидепресантів) або до будь-якого іншого компонента препарату;
  • атріовентрикулярна блокада;
  • наявність в анамнезі епізодів пригнічення кісткового мозку;
  • печінкова порфірія (наприклад, гостра інтермітуюча порфірія, змішана порфірія, пізня порфірія шкіри) в анамнезі;
  • у комбінації з інгібіторами моноамінок
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Д. Щербаковського, 47 (Щербакова)
108.34 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
126.94 грн
АНЦпр. В.Лобановського, 196 (Червонозоряний)
109.48 грн
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Литовський( Мінський),4
111.4 грн
Аптека Шарапр. Бажана, 24/1
111.69 грн
АНЦвул. Є. Сверстюка, 2а (Раскової)
112.07 грн
АНЦвул. Бальзака, 60
112.46 грн
АНЦХарківське шосе, 144-А
112.84 грн
АНЦвул. Мельникова, 32
113.31 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
113.62 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я02138, м. Київ, вул.Бальзака 60
113.62 грн
Аптека Копійкавул. Д. Щербаковського, 47-А (Щербакова)
113.74 грн
Аптека Шаравул. Срібнокільська, 2а
114.1 грн
Аптека оптових цін (Київська 29)м. Київ, Голосіївський р-н, просп. Глушкова Академіка, буд. 31-А, блок Б, прим. 1
114.35 грн
Аптека Копійкавул. Княжий Затон, 9
114.59 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Процес отримання рецепту на Карбамазепін-ФС таблетки 200 мг в пачці, №50

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Карбамазепін-ФС таблетки 200 мг в пачці, №50 можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати рецепт на ліки у Києві та Україні для покупки Карбамазепін-ФС таблетки 200 мг в пачці, №50 . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Карбамазепін-ФС таблетки 200 мг в пачці, №50 через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Карбамазепін-ФС таблетки 200 мг в пачці, №50?

Придбати Карбамазепін-ФС таблетки 200 мг в пачці, №50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Карбамазепін-ФС таблетки 200 мг в пачці, №50 серед різних аптек міста становить 120.74 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Карбамазепін-ФС таблетки 200 мг в пачці, №50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Карбамазепін-ФС таблетки 200 мг в пачці, №50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Карбамазепін-ФС таблетки 200 мг в пачці, №50?” перед замовленням препарату.