Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Йосен таблетки для дітей № 50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014130Код реєстрації
110.11 - 129.80 грн

110.11 - 129.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дітям, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Під час, Після

Склад

калій йоду - 0,15174 мг (що еквівалентно 90 мкг йоду)
натрій Селенте - 0,04033 мг (що еквівалентно 25 мкг селену)
Допоміжні речовини

целюлоза мікрокристалічна (наповнювач)
стеарат магнію (антизлежувальною агент)

Показання.

Додаткове джерело йоду Йосен для дітей від 3 до 11 років призначений для забезпечення правильної функції щитовидної залози, профілактика станів дитини, у випадку дефіциту йоду і селену. Йод і Селен стимулює розумову діяльність, а також бере активну участь у фізичному розвитку дитини. Йод регулює роботу ендокринної системи. Селен допомагає засвоєнню Йода щитовидною залозою. Не є лікарським засобом.

Протипоказання.

При індивідуальної чутливості до компонентів препарату. Не рекомендується застосовувати особам з захворюваннями щитовидної залози, при яких протипоказані препарати йоду.

Спосіб застосування

Рекомендується до прийому по 1 таблетці 1 раз на добу під час або після прийому їжі, варто запивати питною водою. Перед вживанням обов'язково проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем.

Діти.

Додаткове джерело йоду Йосен для дітей від 3 до 11 років.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),21/2, прим.4
110.11 грн
Аптека Доброго ДняМайдан Незалежності (ТЦ Глобус 1 лінія), Київ
120.6 грн
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пр-т Свободи,5, прим.135
110.12 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
110.26 грн
Бажаємо здоров'я02092, м.Київ, вул.Рогозівська,6
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
110.47 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
111.46 грн
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Солом'янська,33
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,56/2
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Йосен таблетки для дітей № 50?

Придбати Йосен таблетки для дітей № 50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Йосен таблетки для дітей № 50 серед різних аптек міста становить 118.68 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Йосен таблетки для дітей № 50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Йосен таблетки для дітей № 50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Йосен таблетки для дітей № 50?” перед замовленням препарату.