Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ітомед таблетки 50 мг №40
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000423Код реєстрації UA/11446/01/01
Торгова назва: Ітомед
Діюча речовина: Itopride
387.47 - 459.38 грн

387.47 - 459.38 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Ітомед таблетки 50 мг №100
Ітомед таблетки 50 мг №100
905.21 - 1167.9 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Ітомед таблетки 50 мг №40

Склад:

діюча речовина: ітоприду гідрохлорид;

1 таблетка містить 50 мг ітоприду гідрохлориду;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль прежелатинізований; натрію кроскармелоза; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; Opadry II White 85F 18422 (титану діоксид (Е 171), спирт полівініловий, тальк, поліетиленгліколь).

Показання.

Купірування шлунково-кишкових симптомів функціональної невиразкової диспепсії (хронічного гастриту), а саме:

• здуття живота;
  • відчуття швидкого перенасичення;
  • біль та дискомфорт у верхній частині живота;
  • печія;
  • нудота;
  • блювання;
  • анорексія.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату.

Стани, при яких підвищення скорочувальної активності шлунково-кишкового тракту може бути шкідливим, наприклад при шлунково-кишковій кровотечі, механічній обструкції або перфорації.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим призначати по 1 таблетці (50 мг) 3 рази на добу до прийому їжі, не розжовуючи і запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендована добова доза становить 150 мг. Зазначена доза бути зменшена з урахуванням клінічної симптоматики, віку пацієнта (див. «Особливості застосування»).

Пацієнтам з порушеннями функції печінки та нирок застосування препарату слід проводити під належним контролем лікаря, в разі необхідності треба зменшити дозу або припинити терапію.

Тривалість лікування визначає лікар. Під час клінічних досліджень тривалість застосування ітоприду гідрохлориду становила до 8 тижнів.

Діти.

Препарат не застосовувати дітям.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03062, м.Київ, пр-т Берестейський(Перемоги), 100-ф
395.01 грн
АНЦвул. Глушкова, 31А
396.1 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 35 (Артема)
396.3 грн
АНЦвул. Басейна, 10
401.67 грн
АНЦпр. Бажана, 3в
401.69 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
401.7 грн
АНЦвул. Антоновича, 66 (Горького)
402.69 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ітомед таблетки 50 мг №40?

Придбати Ітомед таблетки 50 мг №40 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ітомед таблетки 50 мг №40 серед різних аптек міста становить 412.96 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ітомед таблетки 50 мг №40, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ітомед таблетки 50 мг №40?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ітомед таблетки 50 мг №40?” перед замовленням препарату.