Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ібупром Спринт Макс 400 мг капсули №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 017218Код реєстрації UA/13880/01/01
146.90 - 201.60 грн

146.90 - 201.60 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Під час, Після

Інструкція - Ібупром Спринт Макс 400 мг капсули №10 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: ібупрофен. 1 капсула м’яка містить ібупрофену 400 мг; допоміжні речовини: поліетиленгліколь 600, калію гідроксид, вода очищена; оболонка капсули: желатин, сорбіт (E 420), вода очищена.

Показання

Симптоматичне лікування легкого та помірного болю різного походження (головний, зубний біль, болісні менструації), у тому числі при застуді та пропасниці.

Протипоказання

• Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів препарату.
  • Реакції гіперчутливості (наприклад бронхіальна астма, риніт, ангіоневротичний набряк або кропив’янка), які спостерігалися раніше після застосування ібупрофену, ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) або інших  НПЗЗ.
  • Виразкова хвороба шлунка/кровотеча в активній формі або рецидиви в анамнезі (два і більше виражених епізоди  виразкової хвороби чи кровотечі).
  • Шлунково-кишкова кровотеча або перфорація, пов’язана  із  застосуванням  НПЗЗ, в анамнезі.
  • Тяжке порушення функції печінки, порушення функції нирок, серцева недостатність (клас IV за класифікацією NYHA).
  • Останній триместр вагітності.
  • Цереброваскулярні або інші кровотечі в активній формі.
  • Геморагічний діатез або порушення згортання крові.
  • Порушення кровотворення нез’ясованої етіології.
  • Тяжке зневоднення (спричинене блюванням, діареєю або недостатнім вживанням рідини).

Спосіб застосування та дози

Застосовувати внутрішньо дорослим та дітям віком від 12 років з масою тіла > 40 кг. Тільки для короткотривалого застосування. Неба

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 16)м. Київ, Солом'янський р-н, просп. Повітрофлотський, буд. 50/2, прим. 26
146.9 грн
Аптека Доброго ДняМайдан Незалежності (ТЦ Глобус 1 лінія), Київ
167.7 грн
Аптека оптових цін (Київська 46)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Червоної Калини, буд. 17
148.93 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
150.86 грн
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
150.94 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
152.12 грн
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул. Макіївська,7, прим.252
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пр-т Свободи,5, прим.135
153.61 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ібупром Спринт Макс 400 мг капсули №10?

Придбати Ібупром Спринт Макс 400 мг капсули №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ібупром Спринт Макс 400 мг капсули №10 серед різних аптек міста становить 165.55 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ібупром Спринт Макс 400 мг капсули №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ібупром Спринт Макс 400 мг капсули №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ібупром Спринт Макс 400 мг капсули №10?” перед замовленням препарату.