Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Глюренорм таблетки 30 мг №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001060Код реєстрації UA/0331/01/01
ATC-Класифікатор: Гліквідон
Торгова назва: Глюренорм
Діюча речовина: Gliquidone
165.50 - 376.10 грн

165.50 - 376.10 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Інструкція - Глюренорм таблетки 30 мг №60

Склад:

діюча речовина: гліквідон;

1 таблетка містить гліквідону 30 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; магнію стеарат.

Показання.

Лікування цукрового діабету II типу у пацієнтів середнього та літнього віку, коли метаболізм вуглеводів не піддається успішному контролю лише дієтотерапією.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до похідних сульфонілсечовини, сульфонамідів та інших компонентів препарату; інсулінзалежний цукровий діабет I типу; стан діабетичної коми та прекоми; порушення метаболізму, ускладнене ацидозом і кетозом; резекція підшлункової залози; період тяжких інфекцій; період перед хірургічною операцією; тяжкі порушення функції печінки; інтермітуюча гостра (гепатична) порфірія.

ГЛЮРЕНОРМ не слід застосовувати протягом вагітності та періоду годування груддю (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

Спосіб застосування та дози.

Слід чітко дотримуватися рекомендацій лікаря стосовно дозування та дієти, адаптованих до індивідуального обміну речовин у кожного пацієнта. Пацієнту не слід переривати лікування без консультації з лікарем.

Комбінована терапія.

Якщо монотерапія ГлюренормОМ не забезпечує достатнього контролю за діабетом, рекомендується додаткове призначення лише метформіну.

Тривалість лікування.

ГЛЮРЕНОРМ призначають для довготривалої терапії. Коригування дози, призупинення застосування препарату та заміну терапії можна проводити лише за участі лікаря.

Діти.

ГЛЮРЕНОРМ не рекоменд

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Пулюя Івана, 8-А
305.11 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
305.22 грн
АНЦвул. Кирилівська, 125 (Фрунзе)
306.77 грн
322.35 грн
Бажаємо здоров'я02163, м.Київ, вул.Радунська,30, прим.1,2
323.1 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Глюренорм таблетки 30 мг №60?

Придбати Глюренорм таблетки 30 мг №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Глюренорм таблетки 30 мг №60 серед різних аптек міста становить 340.09 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Глюренорм таблетки 30 мг №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Глюренорм таблетки 30 мг №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Глюренорм таблетки 30 мг №60?” перед замовленням препарату.