Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Гліптар таблетки 50 мг №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001004Код реєстрації UA/16719/01/01
ATC-Класифікатор: Вільдагліптин
Торгова назва: Гліптар
Діюча речовина: Вілдагліптин
Виробник: Галичфарм
729.86 - 921.47 грн

729.86 - 921.47 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Гліптар таблетки 50 мг №60

Склад:

діюча речовина: vildagliptin;

1 таблетка містить вілдагліптину 50 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактоза безводна, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат.

Показання.

Лікування дорослих пацієнтів з цукровим діабетом типу II.

Як монотерапія:

– для пацієнтів, у яких застосування тільки дієти та фізичних вправ не забезпечує достатнього контролю, а також для пацієнтів, у яких застосування метформіну вважається неприйнятним через наявність протипоказань або непереносимості.

У складі подвійної пероральної терапії в комбінації з:

– метформіном для пацієнтів з недостатнім глікемічним контролем, незважаючи на застосування максимально переносимої дози при проведенні монотерапії метформіном;

– сульфонілсечовиною для пацієнтів з недостатнім глікемічним контролем, незважаючи на застосування максимальної переносимої дози сульфонілсечовини, та для пацієнтів, для яких застосування метформіну вважається неприйнятним через наявність протипоказань або непереносимості;

– тіазолідиндіоном для пацієнтів з недостатнім глікемічним контролем, для яких застосування тіазолідиндіону вважається прийнятним.

У складі потрійної пероральної терапії в комбінації з:

– сульфонілсечовиною та метформіном, коли дієта і фізичні вправи разом з подвійною терапією цими лікарськими засобами не забезпечують адекватного глікемічного контролю.

В комбінації з інсуліном (з метформіном або без), коли дієта та фізичні вправи разом зі стабільною дозою інсуліну не забезпечують адекватного глікемічного контролю.

Протипоказання.

Відома г

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
729.86 грн
Аптека оптових цін (Київська 106)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Володимирська, буд. 42
873.12 грн
802.1 грн
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Лятошинського композитора,18, прим.3
802.13 грн
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Архипенка Олександра,4, прим.37
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Шолом-Алейхема,17
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, пр-т Тичини Павла,9, кв.2
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Леоніда Каденюка(Гагаріна Юрія),2/35
802.13 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Гліптар таблетки 50 мг №60?

Придбати Гліптар таблетки 50 мг №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Гліптар таблетки 50 мг №60 серед різних аптек міста становить 835.03 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Гліптар таблетки 50 мг №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Гліптар таблетки 50 мг №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Гліптар таблетки 50 мг №60?” перед замовленням препарату.