Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Глібомет таблетки №40
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001099Код реєстрації UA/7166/01/01
161.59 - 205.24 грн

161.59 - 205.24 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Після

Інструкція - Глібомет таблетки №40

Склад:

діючі речовини: метформіну гідрохлорид та глібенкламід;

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить метформіну гідрохлориду 400 мг та глібенкламіду 2,5 мг;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, макрогол 6000, повідон, натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, гліцерину дибегенат, магнію стеарат; оболонка Opadry White (гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), тальк, макрогол 6000).

Показання.

Цукровий діабет ІІ типу (інсулінонезалежний цукровий діабет – ІНЦД) при недостатній ефективності дієтотерапії або дієтотерапії із застосуванням препаратів сульфонілсечовини або бігуанідів.

Протипоказання.

• Підвищена чутливість до діючих речовин (глібенкламіду, метформіну), до інших компонентів лікарського засобу або до інших препаратів сульфонілсечовини, до сульфонамідів;
  • повна неефективність лікування глібенкламідом при цукровому діабеті ІІ типу;
  • гестаційний цукровий діабет;
  • цукровий діабет І типу (інсулінозалежний);
  • будь-який тип гострого метаболічного ацидозу (наприклад, лактоацидоз, діабетичний кетоацидоз);
  • діабетична кома та прекома;
  • діабет з епізодами лактоацидозу в анамнезі;
  • панкреатектомія;
  • печінкова недостатність;
  • ниркова недостатність тяжкого ступеня (швидкість клубочкової фільтрації (ШКФ)   < 30 мл/хв);
  • сумісна терапія з діуретиками або антигіпертензивними препаратами, які можуть викликати погіршення функції нирок, одночасне внутрішньовенне введення йодовмісних рентгеноконтрастних речовин;
  • тяжкі серцево-судинні захворювання (серцева недостатність клас I&n
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
172.57 грн
Бажаємо здоров'я04078, м.Київ, вул.Данченка С.,14, прим.46
172.7 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Глібомет таблетки №40?

Придбати Глібомет таблетки №40 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Глібомет таблетки №40 серед різних аптек міста становить 185.26 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Глібомет таблетки №40, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Глібомет таблетки №40?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Глібомет таблетки №40?” перед замовленням препарату.