Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Глемонт таблетки жув. 4 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 009636Код реєстрації UA/13872/01/01
215.19 - 240.18 грн

215.19 - 240.18 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Глемонт таблетки 10 мг №30Немає в наявності
Глемонт таблетки жув. 5 мг №30
Глемонт таблетки жув. 5 мг №30
220.5 - 243.29 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Глемонт таблетки жув. 4 мг №30

Склад

діюча речовина: монтелукаст;

1 таблетка містить монтелукасту натрію еквівалентно монтелукасту 4 мг або 5 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, маніт (Е 421), натрію кроскармелоза, гідроксипропілцелюлоза, магнію стеарат, аспартам (Е 951), ароматизатор вишневий.

Показання

Жувальні таблетки Монтелукаст 4 мг рекомендовані для дітей віком від 2 до 5 років;

жувальні таблетки Монтелукаст 5 мг рекомендовані для дітей віком від 6 до 14 років:

• як додаткове лікування бронхіальної астми у пацієнтів з персистувальною астмою від легкого до помірного ступеня, що недостатньо контролюється інгаляційними кортикостероїдними препаратами, а також при недостатньому клінічному контролі астми за допомогою β-агоністів короткострокової дії, що застосовуються при необхідності;
  • як альтернативний спосіб лікування замість низьких доз інгаляційних кортикостероїдів для пацієнтів із персистуючою астмою легкого ступеня, в яких не було нещодавно серйозних нападів астми, що потребують перорального прийому кортикостероїдів, а також для тих пацієнтів, у яких виявлена непереносимість інгаляційних кортикостероїдних препаратів;
  • як профілактика астми, домінуючим компонентом якої є бронхоспазм, індукований фізичними навантаженнями;
  • для полегшення симптомів сезонного та цілорічного алергічного риніту.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Препарат слід застосовувати дітям під наглядом дорослих.

Діти віком від 2 до 5 років.

Пацієнтам з астмою та алерг

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
215.85 грн
Подорожникм.Київ, вул.Хрещатик,21 прим. 119/123
220.53 грн
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, вул.Мілютенка,23
217.88 грн
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
217.91 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
Бажаємо здоров'я01042, м.Київ, вул.Іоанна Павла ІІ,22/21
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул.Щусєва,8, прим.2
Бажаємо здоров'я03162, м.Київ, вул.Тулузи,2/58
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,45а/2
217.91 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
217.91 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я03058, м.Київ, вул.Миколи Голего,5
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Леоніда Каденюка(Гагаріна Юрія),2/35
217.91 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пр-т Свободи,5, прим.135
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Глемонт таблетки жув. 4 мг №30?

Придбати Глемонт таблетки жув. 4 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Глемонт таблетки жув. 4 мг №30 серед різних аптек міста становить 222.46 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Глемонт таблетки жув. 4 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Глемонт таблетки жув. 4 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Глемонт таблетки жув. 4 мг №30?” перед замовленням препарату.