Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Цетрилев гель 50 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 011549Код реєстрації
ATC-Класифікатор: Дерматологічні засоби
Торгова назва: Цетрилев
Виробник: Євро Лайфкер
119.27 - 159.00 грн

119.27 - 159.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Цетрилев нео таблетки 5 мг №100
Цетрилев нео таблетки 5 мг №100
500.8 - 759.5 грн
151.63 - 152.6 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Гель
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Температура зберігання: від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

Активні речовини: екстракти базиліка священного, горіха волоського, череди, календули; сірка, ментол, Д-пантенол, вітамін F, ефірні олії гвоздики та лаванди.

Допоміжні речовини: вода, насичена нанокластерами срібла, карбомер, луг, полісорбат 80, парфум, ніпагард.

Властивості

Фітокомплексний засіб з нанокластерами срібла. Цетрилев гель містить екстракти трав, активні компоненти яких швидко і ефективно сприяють зменшенню свербіння, набряклості, вторинного запалення, сприяють блокуванню вироблення антитіл. Має легкий охолоджуючий і заспокійливий ефект, завдяки чому забезпечує відволікаючу дію і, як наслідок, сприяє зменшенню розміру площі подразнення шкіряного покриву.

Композитні часточки – нанокластери срібла – забезпечують надходження лікувальних речовин в місце запалення. Таким чином на порядок підвищується ефективність дії препарату, мінімізуються негативні ефекти. Незвичайна ефективність мікрочасточок срібла пояснюється здатністю пошкоджувати ферментні системи мікроорганізмів, сповільнюючи їх ріст та розмноження.

Екстракт базиліка священного виявляє антисептичні та антибактеріальні властивості, зумовлені ефірною олією евгенолу, та забезпечує дію при подразненнях, виразках, грибкових ураженнях шкіри, протисвербіжну дію та ранозагоювальну.

Екстракт горіха волоського має антиоксидантну властивість, покращує обмінні та загоювальні процеси в шкірі.

Трава череди забезпечує протизапальну, протиалергійну дію, тому широко використовується при захворюваннях шкіри, особливо у дітей, а також при нейродермітах, екземі, псоріазі, себореї голови.

Протимікробна дія

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04073, м.Київ, вул.Кирилівська,109в/1
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
119.27 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул.Щусєва,8, прим.2
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка,3а
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),48/2
119.27 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
Бажаємо здоров'я04205, м.Київ, пр-т Оболонський,12, прим.120
Бажаємо здоров'я03040, м.Київ, вул.Васильківська,6,прим.1
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Мукачівська,5А
Бажаємо здоров'я04111, м.Київ, вул.Щербаківського Данила,72
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Цетрилев гель 50 мл?

Придбати Цетрилев гель 50 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Цетрилев гель 50 мл серед різних аптек міста становить 137.9 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Цетрилев гель 50 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Цетрилев гель 50 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Цетрилев гель 50 мл?” перед замовленням препарату.