Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Галстена таблетки №12
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000557Код реєстрації UA/10024/01/01
105.61 - 192.60 грн

105.61 - 192.60 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

417.19 - 710 грн
Галстена таблетки №48
Галстена таблетки №48
478.22 - 785 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Дітям, Годуючим груддю, Аллергікам, Діабетикам, Водіям, Для вагітних
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: До, Після

Інструкція - Галстена таблетки №12

Cклад

діючі речовини: 1 таблетка містить: Carduus D1 7,4 мг, Taraxacum D6 37,2 мг, Chelidonium D637,2 мг, Natrium sulfuricum D12 37,2 мг, Phosphorus D12 37,2 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат.

Показання

Гострі та хронічні захворювання печінки і жовчовивідних шляхів. Хронічний панкреатит – у комплексному лікуванні.

Протипоказання

Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компонента препарату.ЗАТВЕРДЖЕНО

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та діти віком від 12 років: по 1 таблетці 2 рази на добу;

діти віком від 6 до 12 років: по ½ таблетки 2 рази на добу.

На початку лікування, а також у випадках, коли потрібне швидке усунення симптомів, можливий прийом препарату до 4 разів на добу. Після покращення стану приймати 2 рази на добу.

Для досягнення максимального ефекту препарат Галстена®, таблетки, рекомендується приймати в проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їди). Таблетку рекомендується тримати у роті до повного розчинення.

Якщо симптоми погіршуються або через 7 днів лікування не спостерігається покращення, необхідно припинити лікування та проконсультуватися з лікарем.

При хронічному перебігу захворювань курс лікування може тривати до 4 тижнів.

ДітиЗастосовувати лікарський засіб Галстена®, таблетки, дітям віком від 6 років.

Дітям віком від 6 до 12 років застосовується за рекомендацією лікаря.

Для лікування дітей віком від 2 до 6 років можна застосовувати препарат Галстена® у формі крапель.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
105.61 грн
АНЦвул. А. Ахматової, 34
АНЦвул. Тулузи, 3Б
Аптека Копійкавул. Ялтинська, 7
115.33 грн
АНЦвул. Є. Сверстюка, 2а (Раскової)
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,6, прим.65
115.56 грн
Аптека Шарапр. Бажана, 24/1
116.08 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Галстена таблетки №12?

Придбати Галстена таблетки №12 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Галстена таблетки №12 серед різних аптек міста становить 130.94 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Галстена таблетки №12, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Галстена таблетки №12?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Галстена таблетки №12?” перед замовленням препарату.