Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Галоприл форте таблетки 5 мг № 50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 012861Код реєстрації UA/12338/01/02
ATC-Класифікатор: Антипсихотичні засоби
Категорія: Нейролептики
Торгова назва: Галоприл
Діюча речовина: Haloperidol
45.40 - 93.06 грн

45.40 - 93.06 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Інструкція - Галоприл форте таблетки 5 мг № 50

Склад:

діюча речовина: haloperidol;

1 таблетка містить галоперидолу 5 мг;

допоміжні речовини: натрію кроскармелоза; целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; макрогол 4000.

Показання.

У дорослих:

• шизофренія: лікування симптомів та профілактика рецидивів;
  • інші психози: особливо параноїдальні;
  • манія і гіпоманія;
  • психічні проблеми та проблеми поведінки, такі як агресія, гіперактивність, схильність до самоскалічення у розумово відсталих пацієнтів та пацієнтів з органічними пошкодженнями головного мозку;
  • як додатковий засіб для короткострокового лікування психомоторного збудження (від помірного до тяжкого), хвилювання, насильницької або небезпечно імпульсивної поведінки;
  • неприборкана гикавка;
  • занепокоєння і збудження у пацієнтів літнього віку;
  • синдром Жиль де ла Туретта і тяжкі тики.

Протипоказання.

Коматозний стан, тяжке пригнічення функції центральної нервової системи токсичного походження (алкогольного або медикаментозного), ендогенні депресії без збудження, астенія, неврози, спастичні стани через ураження базальних гангліїв (геміплегія, розсіяний склероз), хвороба Паркінсона. Патологічний процес з локалізацією у ділянці базальних гангліїв.

Підвищена чутливість (алергія) до галоперидолу або до допоміжних речовин препарату та інших похідних бутирофенону.

Клінічно значущі захворювання серця (наприклад, нещодавно перенесений гострий інфаркт міокарда; декомпенсована серцева недостатність; аритмії, що лікуються антиаритмічними лікарськими засобами ІА та ІІІ класу); подовження інтервалу QTс, шлуночко

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03113, м.Київ, вул.Табірна(Лагерна),42
74.93 грн
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул. Щусєва, 32
74.93 грн
Бажаємо здоров'я02138, м.Київ, вул.Олександри Екстер(Цвєтаєвої М.),18/78/вул.Бальзака Оноре де,18/78
74.94 грн
Аптека оптових цін (Київська 2)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Вишгородська, буд. 56/2
76.35 грн
Показати ще 20 аптек

Як швидко отримати рецепт на Галоприл форте таблетки 5 мг № 50

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Галоприл форте таблетки 5 мг № 50 можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати електронний рецепт в Україні щоб купити Галоприл форте таблетки 5 мг № 50 . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Галоприл форте таблетки 5 мг № 50 .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Галоприл форте таблетки 5 мг № 50?

Придбати Галоприл форте таблетки 5 мг № 50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Галоприл форте таблетки 5 мг № 50 серед різних аптек міста становить 82.14 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Галоприл форте таблетки 5 мг № 50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Галоприл форте таблетки 5 мг № 50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Галоприл форте таблетки 5 мг № 50?” перед замовленням препарату.