Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Флутіксон капсули 250 мкг + інгалятор №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 009597Код реєстрації UA/12304/01/02
635.19 - 845.76 грн

635.19 - 845.76 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: порошок для інгаляцій
Кому можна: Дорослим, Дітям, Годуючим груддю, Аллергікам, Діабетикам, Водіям, Для вагітних
Спосіб введення: для інгаляцій
Температура зберігання: від 5°C до 30°C
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

діюча речовина: fluticasonum;

1 капсула містить флутиказону пропіонату 125 мкг або 250 мкг;

допоміжні речовини: лактоза безводна, лактози моногідрат.

Показання

Профілактичне лікування бронхіальної астми

Легка астма: пацієнти, які потребують періодичного симптоматичного лікування бронходилататорами щоденно.

Помірна астма: пацієнти з нестабільною астмою або з погіршенням стану на тлі існуючої профілактичної терапії або терапії тільки бронходилататорами.

Тяжка астма: пацієнти з тяжкою хронічною астмою та пацієнти, залежні від системних кортикостероїдів для адекватного контролю симптомів. Після початку застосування інгаляційного флутиказону пропіонату багато таких пацієнтів зможуть істотно зменшити або повністю відмовитися від перорального застосування кортикостероїдів.

Хронічне обструктивне захворювання легенів (ХОЗЛ).

Флутиказону пропіонат призначений для лікування ХОЗЛ у комбінації з β2-агоністом тривалої дії.

Для застосування при цьому показанні необхідно застосовувати флутиказону пропіонат по 250 мкг або 500 мкг інгаляційно.

Профілактичне протиастматичне лікування, у тому числі у разі, коли не досягнуто контролю за симптомами астми на тлі вже проведеного лікування іншими протиастматичними препаратами.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений тільки для інгаляційного застосуванн

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,170, прим.119-120
652.36 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
744.18 грн
Бажаємо здоров'я02138, м. Київ, вул.Бальзака 60
652.95 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
652.95 грн
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний,24/93
692.89 грн
Бажаємо здоров'я04078, м.Київ, вул.Данченка С.,14, прим.46
694.53 грн
Аптека оптових цін (Київська 17)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136
706.44 грн
Подорожникм.Київ, бульвар Гавела Вацлава,18Г
Подорожникм.Київ, Русанівська набережна,8/2
БАМм.Київ, проспект Мінський,4
731.81 грн
Аптека оптових цін (Київська 141)м. Київ, Святошинський р-н, вул. Святошинська, буд. 3-А
743.82 грн
Аптека оптових цін (Київська 105)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Русової Софії, буд. 3, прим. 204
746.64 грн
Аптека оптових цін (Київська 164)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Сержа Лифаря, буд. 1, прим. 283
747.54 грн
Бажаємо здоров'я04208, м.Київ, пр-т Порика Василя,13
751.1 грн
Бажаємо здоров'я03194, м.Київ,б-р Кольцова,14-К
753.1 грн
Аптека оптових цін (Київська 28)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Бальзака Оноре де, буд. 80
753.24 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Флутіксон капсули 250 мкг + інгалятор №60?

Придбати Флутіксон капсули 250 мкг + інгалятор №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Флутіксон капсули 250 мкг + інгалятор №60 серед різних аптек міста становить 754.19 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Флутіксон капсули 250 мкг + інгалятор №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Флутіксон капсули 250 мкг + інгалятор №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Флутіксон капсули 250 мкг + інгалятор №60?” перед замовленням препарату.