Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Феміност Уро таблетки, №56
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 013446Код реєстрації
306.38 - 512.00 грн

306.38 - 512.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Після

Склад

Екстракт насіння гарбуза, порошок соку журавлини, наповнювач (мікрокристалічна целюлоза), екстракт соєвих бобів, екстракт трави кропиви, агент проти злежування (магнію стеарат, кремнію діоксид), вітамін D (холекальциферол), вітамін В12 (ціанокобаламін), оболонка (гідроксипропілметилцелюлоза , мікрокристалічна целюлоза, гліцерин), барвники (титану діоксид (Е171), Е120, Е132). 1 таблетка (500 мг) містить: Екстракту насіння гарбуза - 260 мг. Порошку соку журавлини - 50 мг. Екстракту соєвих бобів - 25 мг. Екстракту трави кропиви - 25 мг. Вітаміну D (50% NRV *) - 2,5 мкг. Вітаміну В12 (50% NRV *) - 1,25 мкг. * NRV - референсні величини споживання для дорослих, прийняті в ЄС з розрахунку на середнє-статистичного дорослого.

Приймати всередину 1-2 таблетки в день після їди, запиваючи достатньою кількістю питної води. Продукт рекомендується приймати протягом 6-8 тижнів.

Показання

Способствует уменьшению самопроизвольного недержание мочи, снижению частоты дневного и ночного мочеиспускания.

Запобіжні заходи

Не перевищувати рекомендовану дозу. Продукт призначений для дорослих. Дієтичну добавку годі було використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не є лікарським засобом.

Протипоказання

Не приймати при індивідуальній непереносимості окремих компонентів дієтичної добавки.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека Копійкавул. Декабристів, 12-А
338.54 грн
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
338.81 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
339.21 грн
АНЦвул. Драгоманова, 17
340.2 грн
АНЦвул. Мишуги, 3в
340.95 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
341.34 грн
АНЦвул. А. Ахматової, 50
343.55 грн
АНЦвул. Мишуги, 11 Б
343.96 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 72 (Червоноармійська)
344.14 грн
Аптека Копійкавул. О.Пчелки, 6
344.17 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Феміност Уро таблетки, №56?

Придбати Феміност Уро таблетки, №56 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Феміност Уро таблетки, №56 серед різних аптек міста становить 356.66 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Феміност Уро таблетки, №56, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Феміност Уро таблетки, №56?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Феміност Уро таблетки, №56?” перед замовленням препарату.