Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Федин-20 капсули 20 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007316Код реєстрації UA/1239/01/01
66.33 - 95.70 грн

66.33 - 95.70 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Федин-20 капсули 20 мг №30

Склад:

діюча речовина: piroxicam;

1 капсула містить піроксикаму 20 мг;

допоміжні речовини: лактоза моногідрат, крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Показання.

Симптоматичне лікування остеоартриту, ревматоїдного артриту або анкілозуючого спондиліту.

Через профіль безпеки піроксикам не є засобом першого вибору, якщо показано застосування інших нестероїдних протизапальних або протиревматичних засобів. Рішення про призначення піроксикаму повинно базуватися на оцінці індивідуального загального ризику для пацієнта.

Протипоказання.

Застосування протипоказане при:

• виразці шлунково-кишкового тракту, кровотечах або перфораціях в анамнезі;
  • шлунково-кишкових порушеннях в анамнезі, які можуть призвести до кровотечі, наприклад виразковий коліт, хвороба Крона, рак шлунково-кишкового тракту або дивертикуліт;
  • активній пептичній виразці, запальних шлунково-кишкових захворюваннях або шлунково-кишкових кровотечах;
  • геморагічному діатезі, змінах картини крові неясного ґенезу (у тому числі в анамнезі);
  • одночасному застосуванні з іншими нестероїдними протизапальними засобами (нпзз), включаючи селективні інгібітори ЦОГ-2 і ацетилсаліцилову кислоту в аналгетичних дозах;
  • одночасному застосуванні з антикоагулянтами;
  • наявності в анамнезі серйозних алергічних реакцій будь-якого типу, особливо шкірних реакцій, таких як мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз;
  • гіперчутливості до активної або до допоміжних речовин препарату, скороминущих шкірних реакціях (незалежно від їх тяжкості) у відповідь на застосування піроксикаму, інших нестероїдних протизапальних і протирев
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02160, м.Київ, пр-т Соборності,7-А
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Полярна,8А
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
70.68 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
75.08 грн
Бажаємо здоров'я04106, м.Київ, вул.Загорівська(Багговутівська),4, прим.61
75.08 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
75.1 грн
АНЦвул. Мейтуса Композитора, 4
77.14 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Федин-20 капсули 20 мг №30?

Придбати Федин-20 капсули 20 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Федин-20 капсули 20 мг №30 серед різних аптек міста становить 83.35 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Федин-20 капсули 20 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Федин-20 капсули 20 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Федин-20 капсули 20 мг №30?” перед замовленням препарату.