Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Есциталопрам таблетки 10 мг, №28
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008777Код реєстрації UA/11732/01/02
ATC-Класифікатор: Есциталопрам
Торгова назва: Есциталопрам
Діюча речовина: ЕСЦИТАЛОПРАМ
409.64 - 503.30 грн

409.64 - 503.30 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Есциталопрам таблетки 10 мг, №28

Склад:

діюча речовина: есциталопрам;

1 таблетка містить есциталопраму 5 мг, 10 мг, 15 мг, 20 мг;

допоміжні речовини: ядро: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, кислота стеаринова, магнію стеарат;

оболонка: гіпромелоза, титану діоксид (E 171), макрогол 400.

Показання.

Лікування:

• великих депресивних епізодів;
  • панічних розладів із/без агорафобії;
  • соціальних тривожних розладів (соціальна фобія);
  • генералізованих тривожних розладів;
  • обсесивно-компульсивних розладів.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату. Супутнє лікування неселективними незворотними інгібіторами моноаміноксидази (MАО), у зв'язку з ризиком розвитку серотонінового синдрому, який проявляється збудженням, тремором, гіпертермією.

Комбіноване лікування із застосуванням есциталопраму і зворотних інгібіторів МАО типу А (наприклад моклобеміду) або зворотних неселективних інгібіторів МАО (лінезолід), у зв'язку з ризиком розвитку серотонінового синдрому.

Якщо відомо про наявність у пацієнта подовження QT-інтервалу або вродженого синдрому подовженого QT-інтервалу, протипоказано застосовувати разом із лікарськими засобами, які подовжують QT-інтервал.

Одночасне лікування пімозидом.

Спосіб застосування та дози.

Безпечне застосування дози понад 20 мг не продемонстроване.

Есциталопрам-Тева призначають перорально 1 раз на добу незалежно від прийому їжі.

Великий депресивний епізод.

Зазвичай призначають 10 мг/добу. Залежно від індивідуальної реакції пацієнта дозу можна підвищити до максим

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 47)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 3в
409.64 грн
425.06 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
410.86 грн
Аптека оптових цін (Київська 141)м. Київ, Святошинський р-н, вул. Святошинська, буд. 3-А
416.32 грн
Аптека Копійкавул. Симиренка, 2/19
423.87 грн
АНЦвул. О.Теліги, 17
424.06 грн
Аптека оптових цін (Київська 45/2)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Гетьмана Павла Полуботка, буд. 9А
425 грн
Аптека Копійкавул. Кирилівська, 166 (Фрунзе)
425.08 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 72 (Червоноармійська)
425.67 грн
АНЦбул. Т. Шевченка, 26/4
425.69 грн
АНЦвул. Басейна, 10
425.69 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Процес отримання рецепту на Есциталопрам таблетки 10 мг, №28

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Есциталопрам таблетки 10 мг, №28 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати електронний рецепт на ліки та придбати Есциталопрам таблетки 10 мг, №28 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Есциталопрам таблетки 10 мг, №28 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Есциталопрам таблетки 10 мг, №28?

Придбати Есциталопрам таблетки 10 мг, №28 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Есциталопрам таблетки 10 мг, №28 серед різних аптек міста становить 443.14 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Есциталопрам таблетки 10 мг, №28, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Есциталопрам таблетки 10 мг, №28?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Есциталопрам таблетки 10 мг, №28?” перед замовленням препарату.