Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Енгістол таблетки, №50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 011534Код реєстрації UA/2053/02/01
325.59 - 431.90 грн

325.59 - 431.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Енгістол ампули 1,1 мл, №5
Енгістол ампули 1,1 мл, №5
486.95 - 760.38 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Енгістол таблетки, №50

Склад:

діючі речовини:

1 таблетка містить: Sulfur D4 – 37,5 мг, Sulfur D10 – 37,5 мг, Vincetoxicum hirundinaria D6 – 75 мг, Vincetoxicum hirundinaria D10 – 75 мг, Vincetoxicum hirundinaria D30 – 75 мг;

допоміжні речовини: магнію стеарат; лактоза, моногідрат.

Показання.

У комплексному лікуванні грипу та інших вірусних захворювань.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Спосіб застосування та дози.

Разова доза: для дорослих та дітей віком від 12 років – 1 таблетка під язик (до повного розсмоктування), для дітей віком до 12 років – 1 таблетку розтерти в порошок і, ретельно перемішуючи, розчинити у 20 мл (4 чайних ложки) кип’яченої води кімнатної температури та застосовувати разову вікову дозу: дітям віком до 1 року – 1 чайна ложка, дітям віком від 1 до 6 років – 2 чайних ложки, дітям віком від 6 до 12 років – 3 чайних ложки. Разову вікову дозу приймати 3 рази на добу за 15–20 хвилин до їди або через 1 годину після їди. У разі гострого початку захворювання приймати разову вікову дозу кожні 15 хвилин протягом перших 2 годин. Далі перейти на прийом 3 рази на добу. З метою профілактики грипу, ГРВІ приймати разову вікову дозу 1–2 рази на добу.

Курс лікування – 2–4 тижні.

Діти. Препарат рекомендований для застосування дітям від народження.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02226, м.Київ, вул.Бальзака Оноре де,12
325.6 грн
Аптека Копійкавул. Декабристів, 12-А
331.98 грн
Аптека оптових цін (Київська 28)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Бальзака Оноре де, буд. 80
333.93 грн
Аптека оптових цін (Київська 119)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Юлії Здановської, буд. 28/41
334.51 грн
Аптека оптових цін (Київська 40)м. Київ, Дніпровський р-н, просп. Леоніда Каденюка, буд. 3-Е
336.82 грн
Аптека Шаравул. Героїв Дніпра, 32
336.99 грн
АНЦвул. Антонова Авіаконструктора, 43
336.99 грн
Аптека Копійкавул. Кирилівська, 166 (Фрунзе)
337 грн
Аптека оптових цін (Київська 89)м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 127
337.07 грн
АНЦвул. Саксаганського, 117
337.47 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Енгістол таблетки, №50?

Придбати Енгістол таблетки, №50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Енгістол таблетки, №50 серед різних аптек міста становить 352.19 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Енгістол таблетки, №50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Енгістол таблетки, №50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Енгістол таблетки, №50?” перед замовленням препарату.